Новини

АНОНС. «Три празники в гості» і крафтовий ярмарок у парку «Слов’янський»

Новини
178 переглядів

Вже у цю суботу, 6 січня,  ми відзначатимемо третє свято, про яке співають благовісники у коляді – «А той третій празник – Святе Водохреща». Тож володимирчан запрошують у парк в післяобідню пору на традиційний культурний захід, що покликаний продовжувати народні звичаї колядування і щедрування.

Благодійний концерт колядок і щедрівок «Три празники в гості» розпочнеться з 13-ї години біля головної ялинки міста дитячою програмою.

Також з 13-ї години активну роботу починає зимовий ярмарок: свою продукцію представлять близько 30 продаців крафту. Тут буде і що з’їсти, і що теплого випити, і що купити у сувенір від різних майстрів та майстринь рукотворчості.

З 14-ї години «бабусиною кутею» відвідувачів заходу будуть  частувати добрі й щирі студентки інституту  третього віку на чолі з артистичною Наталією Авдієнко.

З 15-ї години на парковій сцені виступатимуть співочі колективи міста та району з традиційною колядою та щедруванням. Концертну програму закриє військовий оркестр 14-ї бригади з новим музичним репертуаром.

Протягом заходу ви зможете долучитись до збору коштів на потреби захисників у благодійні скриньки, які будуть встановлені біля сцени та на локації «бабусина кутя».

Коментарі
Теги: колядки, крафтовий ярмарок
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up