Новини

«Антитіла» запалили у Володимирі своє «Сонце»

Архів
30 переглядів

У вівторок увечері найгарячішим місцем у Володимирі-Волинському став зал районного будинку культури, де виступав відомий поп-рок гурт «Антитіла». Концерт відбувся в рамках наймасштабнішого туру за історію музичного колективу на підтримку нового альбому «Сонце». Серед трьох десятків міст у гастрольному графіку музикантів опинилось і наше .
«Володимир! Не очікував, що ви настільки круті! Бо коли зайшов до залу, то спершу подумав – так, душевненько… Але тут зайшли ви і усе змінилось», – зізнався глядачам в кінці концерту фронтмен «Антитіл» Тарас Тополя, якого настільки зачарувала володимирська публіка, що виконав аж дві пісні на біс. А передувало цьому півтори години драйву та щирих емоцій.

https://www.instagram.com/p/BRoS6H6F1lu/?taken-by=tarastopolia
Гурт представив дев’ять композицій з нового альбому «Сонце» і відомі хіти. Увесь зал підійнявся зі своїх місць, коли музиканти заграли кавер на пісню «Люди, як кораблі» у пам’ять про Андрія Кузьменка. Аналогічно сприйняли глядачі і пісню написану військовослужбовцем з Львівщини Олександром Рожко «Не сумуй». І якщо перша частина концертної програми була ліричною, то невдовзі ніхто у залі не міг стриматись аби не потанцювати під запальні хіти «Танцюй», «Молоком», «Їдем, їдем», «Невидимка» та інші.
Вечір з «Антитілами» минув як суцільне щире спілкування зі старими добрими друзями – перед кожною композицією Тарас Тополя давав мудрі поради та філософствував про життя, кохання, віру у краще та внутрішню силу, яка допомагає рухатись до здійснення мрій.
Наприкінці вечору «Антитіла» разом з глядачами у залі записали уже традиційне для їхніх концертів відео з посланням до всієї України. По закінченню концерту усі володимирські шанувальники творчості гурту мали можливість сфотографуватись із музикантами.
Тетяна ІЗОТОВА.

Інтерв’ю із фронтменом гурту Тарасом Тополею читайте в одному з найближчих номерів газети “Слово правди”

Коментарі
Теги: Антитіла, концерт, музика, РБК, Тетяна Ізотова
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up