Новини

Де і які знеструмлять вулиці та села

Архів
8 переглядів

   Володимир-Волинська філія Волинь-обленерго повідомляє про тимчасові вимкнення споживачів електроенергії у районі та місті протягом наступного тижня.
29 листопада з 9.00 до 16.00 у місті будуть знеструмлені вул. Генерала Шухевича, Ковельська 52, 56, без електроенергії у цю пору залишаться інфекційна лікарня, «Лаверна», «Ельф», аптека «Волиньфарм», магазин «Будматеріалів», агроколедж, майстерня «Смаколиків».
2 грудня з 9.00 до 17.00 буде припинено енергопостачання у селі Горичів на вул. Лесі Українки, Літній, а також на вул. Академіка Глушкова, 54 – 62 у місті, де будуть знеструмлені гаражні кооперативи “Автомобіліст”, “Північ”, “Західний”, шиномонтаж.
3 грудня о такій же порі повністю буде відключено від електропостачання село Хмелівка, а також вулиці Центральна, Нова, Садова у Хмелеві, овочесховище, зерносклад у Хобултові.
5 грудня енергетики знову виконуватимуть роботи, які вимагають знеструмлення будівель, у Горичеві на вул. Л. Українки, Літній.
6 грудня без електроенергії протягом робочого дня будуть у селі Федорівка вул. Володимирська, 1 – 20, Набережна; у місті Володимирі-Волинському – вул. Стефанівська, Федорівська, Мономаха, 34а, 40, 42, 44.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up