Новини
Сьогодні
23.04.2024
22.04.2024

Арт-канікули не закінчуються

Архів
23 переглядів

По-різному провели свої канікули діти. Хтось поїхав у літній оздоровчий табір, комусь пощастило побувати з сім’єю на морі чи біля інших великих водоймах, відвідати Карпати… Проте більшість часу дітвора залишається вдома.

Удома, то переважно за комп’ютером. Віртуальна реальність помітно знизила кількість дітей на ігрових майданчиках у дворах будинків. А зі зниженням рухливості знижується і загальний фізичний розвиток, та загартованість.

Аби повернути малечу до забав на свіжому повітрі, аби вона залишила гаджети, команда міської організації ВО «Батьківщина» реалізує розважально-патріотичну програму «Арт – канікули». Вже п’ятий рік поспіль ми за гарної погоди подорожуємо дворами багатоповерхівок.

Цього року, починаючи з липня,провели 11 свят для дітей. Вони відбулися у дворах будинків на вулиці Шевченка 72 – 74, Луцькій 101 – 107та 141 – 158, Ковельській 100 – 108,101 -107, а також будинків 112, 113, 122, 140, 142, 142/1, 236. Завітали у двори на Ковельській, 132/1, 132/2, 136, 138 Старицького 3-5, 70, 71, 73 Сагайдачного 12, 14, Незалежності 1. Наймасовішими були арт-канікули на вулиці Поліської Січі у дворах будинків 45 – 65 та на Академіка Глушкова, де ми охопили будинки 2 – 12. Про час та місце проведення заходу завчасно попереджали, розклеюючи оголошення біля під’їздів та за допомогою офіційної сторінки у Facebook: Батьківщина Володимир-Волинський.

Кількість дітей у різних дворах була різною, але якщо полічити разом, то нашу програму відвідало понад 800 дітей. Їх зацікавили ті розваги, які для них підготували наші кмітливі ведучі та аніматори, різноманітні танцювальні та конкурси на спритність та увагу. конкурси. Діти співали та брали участь у естафетах. Особливо їм припали до душі конкурс малюнків на асфальті, де кожен міг продемонструвати свої шедеври, на аква-грим черга з дітлахів з матусями була величезна. Саме різноманіття та насиченість розважальної програми дозволили постійно зацікавлювати дітей, яких подекуди збиралося до 120, до активної участі у святі. Кожен активний учасник отримував приз, а дехто і не один, також отримували дипломи за участь.

Присутніми на арт-канікулах були не лише школярі. Для дорослої частини населення працювали депутати міської ради від фракції «Батьківщина» Олег Свідерський, Андрій Гудим, Ігор Шевчук, Леонтій Дмитрук. У жителів кожного з дворів, які відвідали, були свої запитання та пропозиції до депутатів, здебільшого вони стосувались ремонту під’їздів та дахів будинків, влаштування дворового освітлення, обкошування прибудинкової території, перерахунку субсидій, надання земельних ділянок багатодітним сім’ям, ремонту доріг, зрізання дерев тощо. Роз`яснювалась інформація щодо запровадження міською радою громадського бюджету (бюджету участі). Частину звернень вдалось вирішити одразу, інші, які потребують більш детального вивчення, перебувають на контролі у депутатів.

Крім того батькам запропонували перелік гуртків, секцій, та занять, які проводяться у Володимирі-Волинському. Програма проводиться за підтримки народного депутата україни VI скликання Віктора Олійника і міських організацій “Батьківщина” та “Батьківщина молода”. Хочемо подякувати Святославу Шилівському, Андрію Мохончуку, Сергію Головенку, Володимиру Атаманчуку, Віктору Захарді, Ірині Костюк, які не просто запрошували, але і усіляко пітримували проведення арт-канікул 2017.

Відразу після завершення п’ятого сезону цієї дитячої розважально-патріотичної програми «ми розпочинаємо підготовку до шостого. Отже, у кого з батьків чи мешканців міста є пропозиції щодо місця проведення або наповнення програми просимо подавати їх на офіційній сторінці у мережі ФБ – https://www.facebook.com/VVBatkivshchyna/ , або у громадську приймальну за адресою вул. Ковельська, 29.

Коментарі
Теги: арт-канікули, ВО "Батьківщина", діти, дозвілля
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up