На головну Новини «Асоціацію голів ОТГ Волині» очолив В’ячеслав Католик

«Асоціацію голів ОТГ Волині» очолив В’ячеслав Католик

228

На Волині створили платформу для захисту інтересів об’єднаних територіальних громад.   Про це інформує Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування.

Понад двадцять голів об’єднаних територіальних громад Волині вирішили створити громадську організацію «Асоціація голів ОТГ Волині», яка за задумом ініціаторів має бути дієвим органом, а не паперовою організацією. значну увагу приділили  юридичним питанням функціонування громадської організації.

- реклама -

Присутні голови ОТГ запропонували очолити громадську організацію головам Зимнівської ОТГ В’ячеславу Католику, Велицької ОТГ Віктору Ковальчуку та Любомльської ОТГ Роману Ющуку. Щоправда, останні взяли самовідвід.

В’ячеслав Католик зауважив, що на засідання президії Асоціації об’єднаних територіальних громад України часто приходять представники Кабміну і профільних міністерств, тому є можливість доносити свою думку про необхідні зміни для громад. За його словами, поява на Волині такої асоціації допоможе захищати інтереси ОТГ та їх мешканців. Також така громадська організація зможе впливати на зміни у Волинській області.

Керманичі волинських об’єднаних територіальних громад вирішили обрати головою громадської асоціації В’ячеслава Католика.

 

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

17 − чотирнадцять =