На головну Війна Авто для наших захисників від міста Цвікау

Авто для наших захисників від міста Цвікау

153

Автомобіль Mercedes Sprinter, який поповнить автопарк наших захисників, днями прибув у Володимир з німецького  міста-партнера  Цвікау.

Такий подарунок для захисників України зробив власник фірми «TIP TOP» Йорн Фібіг. Завдяки сприянню очільниці міста Цвікау Констанс Арндт та керівнику відділу з питань міжнародної діяльності Свену Дітріху, працівники Володимир-Волинського міськвиконкому привезли у громаду автомобіль, який напередодні пройшов повне технічне обслуговування, а також гуманітарну допомогу медичного призначення.

- реклама -

«Особисто спілкувався з німецькими колегами з приводу потреби в автомобілі. Приємно, що наші партнери готові до співпраці і у будні та в свято роблять усе можливе, аби підтримати нашу громаду та країну загалом. Ми це дуже цінуємо», – зазначив міський голова Ігор Пальонка.

Голова благодійної асоціації «Партнерство заради України» Карл-Ернст Мюллера від себе особисто презентував солодощі, які після  приїзду у Володимир були передані дітям, що прибули до нас з територій, де ведуться активні бойові дії.

Щодо автомобіля Mercedes Sprinter, то його разом із бусом-холодильником та іншими речами уже найближчими днями буде доставлено у місце розташування механізованої бригади.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

19 − одинадцять =