Новини

Авто для військових медиків

Архів
5 переглядів

Уже незабаром повністю укомплектований усім необхідним автомобіль екстреної медичної допомоги, який передали литовські волонтери, доставлять на передову медикам, які забирають з поля бою поранених.

Це авто привіз в Україну член громадської ради Володимира Максим Клим’юк, який, реагуючи на прохання військовослужбовців, тривалий час займався пошуком саме такого транспортного засобу.

– Нам вдалося сконтактувати з литовськими благодійниками, які викупили авто, що перебувало на балансі однієї з лікарень. Його доукомплектували задля можливості надання термінової допомоги й порятунку життя поранених уже під час транспортування, – розповідає чоловік. – Коли я забирав цей спецавтомобіль, то був вражений, адже доброчинці вирішили наповнити його подарунками для українських дітей – яскравими та новими м’якими іграшками. Їх япередав місцевій волонтерці Ярині Лебедь, яка знає, де їх потребує малеча, й обов’язково відправить туди.

Максим розповідає, що був приємно здивований, адже після оприлюднення у соцмережах допису про цю добру справу, відгукнулося багато небайдужих людей, які висловили бажання допомогти коштами на придбання пального для спецавтомобіля.

– Це не перше авто, яке  разом із іншими небайдужими людьми передаємо на потреби ЗСУ, і точно не останнє. Уже найближчими днями приїде ще одне  і тоді обидва доставимо у зону бойових дій, – каже Максим.

Чоловік закликає усіх долучатися до хороших ініціатив, не зупинятися у прагненні допомогти, адже лише спільно ми наблизимо час нашої перемоги.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up