На головну Війна Авто для військових медиків

Авто для військових медиків

104

Уже незабаром повністю укомплектований усім необхідним автомобіль екстреної медичної допомоги, який передали литовські волонтери, доставлять на передову медикам, які забирають з поля бою поранених.

Це авто привіз в Україну член громадської ради Володимира Максим Клим’юк, який, реагуючи на прохання військовослужбовців, тривалий час займався пошуком саме такого транспортного засобу.

- реклама -

– Нам вдалося сконтактувати з литовськими благодійниками, які викупили авто, що перебувало на балансі однієї з лікарень. Його доукомплектували задля можливості надання термінової допомоги й порятунку життя поранених уже під час транспортування, – розповідає чоловік. – Коли я забирав цей спецавтомобіль, то був вражений, адже доброчинці вирішили наповнити його подарунками для українських дітей – яскравими та новими м’якими іграшками. Їх япередав місцевій волонтерці Ярині Лебедь, яка знає, де їх потребує малеча, й обов’язково відправить туди.

Максим розповідає, що був приємно здивований, адже після оприлюднення у соцмережах допису про цю добру справу, відгукнулося багато небайдужих людей, які висловили бажання допомогти коштами на придбання пального для спецавтомобіля.

– Це не перше авто, яке  разом із іншими небайдужими людьми передаємо на потреби ЗСУ, і точно не останнє. Уже найближчими днями приїде ще одне  і тоді обидва доставимо у зону бойових дій, – каже Максим.

Чоловік закликає усіх долучатися до хороших ініціатив, не зупинятися у прагненні допомогти, адже лише спільно ми наблизимо час нашої перемоги.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

три × чотири =