На головну Війна Авто для захисників від релігійної громади

Авто для захисників від релігійної громади

121

Парафіяни храму Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії придбали мікроавтобус «Мерседес Віто» для захисників, які дають гідну відсіч ворогові, що непрохано прийшов на наші землі.

Настоятель храму отець Євген Рябець розповідає, що кошти на купівлю транспортного засобу збирала велика християнська сім’я, вагому фінансову підтримку надали небайдужі жителі Чикаго – Марія та Зеник Тихі, які мають українське коріння та міцні дружні зв’язки з сім’єю священника. Спільними зусиллями вдалося придбати авто, яке потребували військові ЗСУ. Мікроавтобус привели до належного технічного стану і уже відправили захисникам на один з тренувальних полігонів. За словами отця Євгена, парафія й надалі готує допомогу військовослужбовцям, але поки справа не закінчена, священник не квапиться про неї розповідати.

- реклама -

Долучається релігійна громада й до підтримки внутрішньо переміщених осіб, які знайшли прихисток у нашому краї. Щосереди уже з 10 години на церковному подвір’ї усі, хто того потребує (не лише переселенці, а й жителі Володимирщини), можуть взяти необхідний одяг, взуття, іграшки, книги та інші необхідні речі, якими діляться з іншими небайдужі земляки та доброчинці.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

двадцять + 5 =