На головну Новини Творчі прем’єри на Дні села у Житанях

Творчі прем’єри на Дні села у Житанях

53

    Щира приязна атмосфера панувала у неділю у Житанях, де відзначали День села. Готувалися до свята усією громадою – жителі самі пофарбували клуб, навели порядок навколо нього та на вулиці.

Так само, як одна родина, і святкували. Активні й небайдужі до громадських інтересів люди стали надійною підтримкою молодій завідувачці клубом Ользі Ядчук у  підготовці й організації дійства. Чимало допоміг і колишній керівник цієї установи Сергій Юхно. Завдяки таким дружним спільним зусиллям свято пройшло на одному диханні.

- реклама -

Жителів Житань привітали голова Зимнівської об’єднаної громади В’ячеслав Католик, помічник народного депутата Ігоря Гузя Віктор Хиць, Хмелівківський староста Дмитро Крижук, директор центру культури і дозвілля ОТГ Людмила Оцалюк. Відзначили найстаршу жительку Житань 94-річну Євдокію Юхно,  наймолодшу Еріку Голотюк, сільських активістів, найкращих господарів.  Вшанували пам’ять героя АТО Василя Спасьонова, похованого на житанівському цвинтарі.

У концерті взяли участь і діти, й підлітки, й люди середнього і досить поважного віку. Для гостей і господарів свята співали фольклорні колективи із Сільця  та Хмелівки під керівництвом Олександра Уліти та Лідії Бринчук. Потішив дзвінкими голосами родинний дует «Барви Волині» у складі сестри і брата Людмили Оцалюк і Анатолія Нінічука. Вразили публіку проникливим співом Сергій Юхно й Лілія Стащук – для них цей виступ став прем’єрою дуету. Дотепними гуморесками розсмішив глядачів бубнівський і селецький староста Володимир Матвіюк.

Подбали організатори і про забави для малечі.  А завершилося свято у Житанях веселою дискотекою, організованою депутатом районної ради Ярославом Кондисюком.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

пять + шість =