На головну Новини Відкриття театрального сезону»Різнобарв’я”  із 14-ю ОМРБр

Відкриття театрального сезону»Різнобарв’я”  із 14-ю ОМРБр

52

   Вечором комедії відкрили  позавчора театральний сезон актори студії «Різнобарв’я». На великій сцені культурно-мистецького центру вони показали відразу дві вистави – водевіль А. Альбіковського «Жартівниця»  та «Шлюб за контрактом» за п’єсою Сергія Горбаня у перекладі Людмили Сидорук.

Показ був благодійним – для військовослужбовців. «Акторам дуже важливо зустрічати таких щирих, безпосередніх і вдячний глядачів», – каже керівник студії Лариса Половньова. Обидві вистави пройшли з аншлагом, зал був переповнений. У першому спектаклі зайняті студенти педколеджу, які другий рік навчаються у студії «Різнобарв’я»: Ярослав Войтюк, Олена Романюк, Олександр Макушинський, Денис Ломакін. У другій дорослі актори, улюбленці володимирської публіки – Юрій Лукницький, Любов Саць, Володимир Пикалюк.

- реклама -

Зараз студія готує декілька нових вистав. У жовтні для тих, то не встиг побачити у червні, повторять п’єсу «Ворони». Цей повтор стане своєрідною репетицією участі в обласному театральному фестивалі, присвяченому пам’яті народної артистки України Наталії Ужвій. Перший день цього фестивалю, 10 листопада, проходитиме у рідному місті актриси, Любомлі, а другий, 11-го, – на базі театру-студії  «Різнобарв’я» у Володимирі.

Традиційно до дня святого Миколая колектив готує подарунок для дітей -нову казкову виставу. Але її назву поки тримають у таємниці.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

три + 5 =