На головну Новини НАШ КОНКУРС «Мій добрий і лагідний… щур»

НАШ КОНКУРС «Мій добрий і лагідний… щур»

223

   2020 рік за східним календарем пройде під заступництвом білого металевого Щура. Ця хитра тварина змінить Кабана. Щур вважається першою твариною у списку східних знаків. Відповідно,  він відкриває 12-річний місячний цикл китайського календаря.

Вже традиційно, готуючи новорічний номер ми  редакції «прив’язуємо” його до  символічного символу  прийдешнього року.  Якщо у попередні  роки Собак, Кабанів  з цим проблем  не виникало, то  Щурів знайти буде трудніше.

- реклама -

Але цілком реально. Адже вже минули ті часи, коли слово «пацюк» викликало у жах, усе частіше цих милих тваринок заводять у себе в будинку.  Декоративними щурі – кумедні, розумні тваринки своєю чарівністю завойовують все більше сердець любителів тварин. Виявляється, вони розуміють господарів не гірше від собак,  а знімати стрес можуть  нітрохи не гірше кішок. Вони впізнають людей, люблять ласку. До того ж щур не вимагає вигулу, мало їсть і може підлаштовувати свій «режим дня» під графік свого господаря. Відомо, що  ці тварини здатні встановлювати причинно-наслідкові зв’язки між явищами, добре піддаються дресурі і можуть передбачити багато подій. Декоративні щури – дуже охайні і «легкі» в догляді домашні тварини.

Щури дуже спокійні й розумні в порівнянні, наприклад, з хом’яками, вони не кинуться з рук або з плеча – з висоти вниз, у незнайомому оточенні віддадуть перевагу сховатися в кишеню або за комір господаря.

  Зважаючи на  такі характеристики, либонь,  і серед жителів нашого міста і району є  ті, для кого саме щур став домашнім улюбленцем.  Отож, у очікування приходу   року  під його китайським покровительством, ми вирішили оголосити конкурс  серед наших читачів: якщо  у  вас  удома живе такий щур, розкажіть про нього, зателефонувавши  до редакції за номерами: 3-55-24, 3-56-33, 0937062355, або написавши  листа  на поштову (вул. Драгоманова, 18), або електронну  адресу  редакції (redaktorsp@gmail.com).

   За найцікавішу  розповідь обіцяємо приз. 

 

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

девятнадцять − 2 =