На головну Новини Автоквітка у подарунок до жіночого свята

Автоквітка у подарунок до жіночого свята

40

   Оригінальним подарунком з нагоди Дня прав жінок та миру відзначились володимирські водії – напередодні 8 Березня із власних автотранспортних засобів вони створили квітку, яку зняли на фото із висоти пташиного польоту.  Дійство відбувалось на стоянці для машин, що знаходиться на території автостанції. Участь у ньому взяли майже чотири десятки автомобілісті, поліція та представники двох інтернет-спільнот – «Твій Володимир» і «БУГ».

- реклама -

  Заклик до організації такого креативного флешмобу опублікували у соцмережах, зголосились до участі у ньому власники легкових автомобілів та мікроавтобусів, частина із тих, хто приєднався до створення авто квітки, є членами місцевої автомобільної спільноти «Drive 2 VV». У визначений час водії машинами сформували пелюстки й листя, увімкнули фари та подавали тривалий звуковий сигнал. У цей час по центру квітки святково миготіло поліцейське авто.

  За словами учасників, таку акцію влаштували, аби небанально привітати жінок і підняти їм настрій. Інформація про святковий флешмоб миттєво розлетілась усіма інтернет-сайтами Волині та  навіть потрапила до Телевізйної Служби Новин на каналі «1+1».

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

девять + одинадцять =