Новини

Автоматичне підвищення пенсій у квітні

Архів
23 переглядів

Пенсійним законодавством передбачено здійснення перерахунків пенсій з урахуванням страхового стажу, якщо застрахована особа після призначення пенсії продовжувала працювати та набула не менше як 24 місяці  такого стажу та з урахуванням лише  цього стажу, набутого після призначення (попереднього перерахунку) пенсії, якщо після цього минуло не менше ніж два роки.

Згідно із законодавчими змінами органи Пенсійного фонду України щороку з 1 квітня без звернення особи здійснюватимуть перерахунки пенсій  тим пенсіонерам, які на 1 березня року, в якому здійснюється перерахунок, набули право на перерахунок від стажу та зарплати  на найбільш вигідних умовах, з урахуванням лише страхового стажу чи страхового стажу та заробітної плати.

У міста та районі перераховано з 1 квітня пенсії 3408 громадянам. Збільшення їх розмірів  торкнулося 2032-х, або 59,6 відсотка від цієї кількості.   Середній розмір підвищення загалом в управлінні  становив 28,5 гривні, а додаткова потреба в коштах на підвищення у квітні  – 58 тисяч 212 гривень.

Виплата пенсій у квітні буде проводитись згідно з графіками.

Лариса ВЕЛИЧКО,

начальник об’єднаного управління ПФУ.

 

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up