На головну Новини Автомобіль, що полегшить роботу комунальникам

Автомобіль, що полегшить роботу комунальникам

42

Для обслуговування міських каналізаційних мереж за кошти міського бюджету закуплено каналопромивальну машину. Тендер на покупку  такого обладнання вартістю майже 2,5 мільйона гривень оголошено ще минулого року. Закуплено воно на початку березня цього року, ще до введення карантинних обмежень, але перебувало на доукомплектуванні у Києві. А як працює автомобіль, продемонстрували минулого понеділка.

Про необхідність купівлі подібного авто влада міста говорила кілька років. Каналопромивальний автомобіль призначений для промивання мереж під високим тиском води. В тому числі внутрішньобудинкових мереж: опалення, гарячої, холодної води, каналізації. Також він потрібен для промивання зовнішніх каналізаційних мереж, зокрема і ливневої.

- реклама -

“Такий пристрій значно спрощує роботу комунальникам і дає можливість прочистити ті ділянки, які забиваються досить-таки часто. В попередні роки ми на договірних засадах наймали таку техніку, але каналізація забивається постійно”, – розповів перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук.

За словами начальника УВКГ Сергія Луцюка, ця гідромашина дозволяє подавати воду у мережу під тиском більш ніж 150 бар з витратою води у 100 літрів на хвилину. Це дасть можливість прибрати з трубопроводів відкладення у вигляді піску, каменів, мулу, жиру і сміття і зменшити витрати на їх прочищення.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

вісім + дванадцять =