Новини

Автомобілі та квадрокоптери: делегація з Володимира доставила допомогу у місця дислокації 14-ї та 100-ї бригад

Володимирська, Разом до перемоги
290 переглядів

Понад дві з половиною тисячі кілометрів за декілька днів  подолала делегація у складі володимирського міського голови Ігоря Пальонки, його першого заступника Ярослава Матвійчука та депутатів Володимирської міської ради Андрія Принди та Тетяни Ващук, які відвідали місця дислокації підрозділів 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого та 100-ї окремої бригади сил ТрО ЗСУ.

Мета поїздки – доставити та передати  чергову партію допомоги нашим землякам, які обороняють українську землю від ворога на Харківщині та Донеччині. Таким чином Князівській бригаді передали мікроавтобус Volkswagen T4, який отримано з німецького Монгайма завдяки партнерам із Мальборка, а також 10 квадрокоптерів DJI MAVIC 3 та п’ять акумуляторних батарей із зарядним пристроєм, які були придбані за кошти бюджету громади.

Окрім цього, бійцям передали медикаменти, маскувальні сітки, сплетені руками волонтерів ГО «Крила матері», а також інструменти, серед яких бензопили та інші речі.

Щодо 100-ї бригада, то це військове з’єднання отримало нещодавно придбаний за кошти місцевого бюджету повнопривідний вантажний автомобіль Iveco, який обладнали для перевезення особового складу. Поповнили матеріально-технічне забезпечення захисників з Волині й десятьма  квадрокоптерами DJI MAVIC 3 Pro Fly More Combo. Також військовослужбовцям передали необхідні на фронті медикаменти.

«Приємно було вкотре зустрітись з командуванням обох бригад та передати їм вітання з Волині, висловивши свою підтримку та вдячність за їхню стійкість та незламність у боротьбі за незалежну Україну. Дізнались під час спілкування з Олексієм Трубніковим та Русланом Ткачуком і про ті нагальні потреби, які надалі будемо намагатись закривати. Зокрема, щодо придбання квадрокоптерів та засобів РЕБ, які нині найбільше затребувані нашими захисниками», – зазначив міський голова Ігор Пальонка.

Відділ зв’язків з громадськістю та ЗМІ

виконавчого комітету Володимирської міської ради

 

Коментарі
Теги: допомога ЗСУ
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up