Новини

Автомобілі та обладнання для 100-ї бригади: мер Володимира відвідав воїнів у місці їхньої дислокації

Архів
33 переглядів

Минулого тижня міський голова Ігор Пальонка спільно з першим заступником Ярославом Матвійчуком особисто відвезли у місце розташування батальйону 100-ої бригади ТрО необхідні речі, кошти на які збирали працівники міськвиконкому, комунальних підприємств, освітніх та медичних закладів, установ культури, спорту, а також мешканці громади, які долучались до благодійних ярмарків.

Таким чином бійцям ТрО були передані два автомобілі (Jeep та Ford Ranger), три тепловізійні приціли Pulsar, а також зарядні станції, рації, медикаменти, мастило, харчові продукти та передачі для бійців від рідних.
На цьому підтримка батальйону тероборони, у лавах якого перебуває чимало мешканців нашої громади, не завершується. Як зазначив міський голова Ігор Пальонка, наш обов’язок – невпинно підтримувати захисників усіма можливими способами.

Тож, поспілкувавшись з бійцями та їхніми командирами, сформували список потреб для наступних закупівель. Вже незабаром планується наступна передача обладнання цьому батальйону тероборони, у лавах якого перебуває чимало мешканців нашої громади.
Нагадуємо, що обладнання буде придбане на кошти субвенції, що передали з нашого місцевого бюджету до сусідньої громади, де зареєстровано батальйон, що дозволяє їм проводити відповідні закупівлі. Такий спосіб закупівлі застосовуємо, аби все здійснити оперативно та без довгих бюрократичних процедур.

 Дякуємо усім, хто невпинно долучається до допомоги! Працюємо далі задля наближення нашої Перемоги!

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up