На головну Новини Авторське заняття музкерівниці «Вишиванки» здобуло всеукраїнську перемогу

Авторське заняття музкерівниці «Вишиванки» здобуло всеукраїнську перемогу

195

Музична  керівниця ЗДО №8 «Вишиванка» Олена Лущакевич стала переможницею серед практиків всеукраїнського конкурсу освітніх технологій-2019. Перемогу виборола завдяки  авторському заняттю для дошкільнят, яке високо оцінили педагоги з усієї України.

У дитсадку «Вишиванка» Олена Лущакевич працює уже понад десять років, з них більшість на посаді вихователя, а півтора роки тому, коли з’явилась вакантна посада музичного керівника, почала її обіймати, адже має відповідну освіту.

- реклама -

Олена Миколаївна дуже творча, креативна людина та харизматична, не боїться експериментів», – так характеризує музкерівницю очільниця закладу дошкільної освіти Зоряна Гузь, яка дуже пишається своєю колегою.

Нове заняття з нагоди свята осені «Котик та півник зустрічають Осінь», яке повністю розробила Олена Лущакевич, спершу отримало багато позитивних відгуків від батьків та дітей «Вишиванки». Сподобалось воно і вихователям, тож вирішили надіслати сценарій для публікації у науково-методичному журналі «Дошкільне виховання». Коли побачили плоди праці своєї колеги на сторінках журналу, то раділи всім колективом, розповідає Зоряна Гузь.

Було це восени минулого року, а цьогоріч вона визнана найчитабельнішим матеріалом журналу для працівників дошкілля та здобула перемогу у всеукраїнському конкурсі освітніх технологій-2019 серед практиків у номінації «дошкільна освіта». Олена Лущакевич нагороджена грамотою науково-методичного журналу Міністерства освіти і науки України «Дошкільне виховання».

Тетяна ІЗОТОВА.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

19 − вісімнадцять =