Гамірно і весело цими днями на подвір’ї Галинівської школи. Не на уроки, а у пришкільний табір «Барвінок» щоранку тепер сходиться дітвора. Із сусідніх Красностава, Свійчева, Волі-Свійчівської, їх підвозить новий шкільний автобус.
У таборі відпочиває 30 учнів пільгових категорій: діти учасників АТО, із багатодітних та малозабезпечених сімей, ті, які перебувають на диспансерному обліку та чиї батьки працюють у соціальній сфери та агропромисловому комплексі. Учні забезпечені дворазовим харчуванням.

– Сумувати ніколи, бо прийшли канікули! – промовляють «таборята» у своїй кричалці. Та і як тут будеш сумувати? Адже щодня у таборі конкурси, вікторини, нові забави, змагання, екскурсії.

- реклама -

Діти об’єднані у два загони: молодші – «Бджілки», старші – «Кактуси-колючки». Як вони, такі різні, вживаються? Та навіть дуже добре! Адже вихователями у таборі працюють чудові організатори – досвідчені і молоді педагоги – Ірина Тичина, Орися Захаревич, Світлана Кудрявцева, Юлія Клімюк. А щоб зарядитися енергією та бадьорим настроєм, кожен день розпочинається із зарядки під керівництвом молодого вчителя Андрія Цибулі, недавнього випускника школи. Він грає з дітьми у футбол, організовує різні естафети та змагання. Не перший рік вміло керує педагогічно-дитячим колективом директор табору Оксана Лещук. Наймолодша серед педагогів – вихователь Яна Юрчук, студентка Луцького педколеджу, яка цього літа проходить у нас практику. Ще зовсім недавно дівчина також відвідувала наш табір, а зараз вже сама навчає дітей.
Незабаром закриття табірної зміни. Та попереду ще майже усі канікули.

Любов ТИМЧИШИНА,
вчитель ЗОШ І-ІІІ ст. с. Галинівка.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

2 × 2 =