Новини
Сьогодні
23.04.2024
22.04.2024

Барвисте і яскраве свято у Шистові

Архів
46 переглядів

На День села у Шистів зібралися і старий, і малий, а гостей зустрічала господиня свята – завідуюча клубом Галина Оніщук, котра з такої нагоди вбралась у гарну вишиванку й власноруч спекла коровай.

Барвисте і яскраве свято розпочалось з привітань від  помічника народного депутата Андрія Бокоча і  голови Зимнівської  громади В’ячеслава Католика. Співучі аматори сцени із Овадного разом із директором будинку культури Світланою Бакун дарували пісенні вітання.

Душевні мелодії й віншування линули для багатодітних мам і довгожительки Надії Подзизей. Не забули і про подружжя, які 50 і більше літ живуть у мирі й злагоді. Це  Степан і Ангеліна Мельничуки, Севастян і Єфросинія Пасальські, Антон і Феодосія Петруки, привітали наймолодших жителів села Ернеста Кіданецького і Анну Лавринюк. А ще низько вклонилися за мир і спокій «АТОвцям», котрі служать чи служили на Сході – Руслану Барщевському, Валентину Нині, Роману Радюку, Андрію Подзізею, Сергію Ткачуку і Володимиру Лентицькому, хвилиною мовчання пом’янули усіх учасників і ветеранів Великої Вітчизняної війни та земляка з Горичева Руслана Голяновського.

Тут линули пісні від фіналістки районного шоу «Битва талантів» Оленки Панасюк,  котра ще співала у дуеті з Валентиною Матвіюк – вони вітали усіх гостей і завідуючу клубом Галину Леонідівну, котра скоро святкуватиме ювілей. Їй та учасникам свята дарував подарунки від фонду «Прибужжя» Андрій Бокоч, а спонсорами свята стали фермер Руслан Кротач і підприємець Віктор Пасальський.

Згадали, як напередодні дійства ініціативні шистівчанки-пенсіонерки вийшли на  толоку і благоустроїли зупинку у селі – їм також вручили подарунки.

Дякуємо усім, хто завітав на День села, бо вельми задоволені усім, а особливо виступами аматорів народного мистецтва з Овадного, їх витонченим співом і гумором.

Тетяна МАГДЮК,

жителька села Шистів.

Коментарі
Теги: День села, район, Шистів
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up