Новини

Бельгійці одразу запропонували допомогу

Архів
75 переглядів

Позавчора редакція одержала  нового листа  від нашої землячки пані Алли, яка  нині проживає у Бельгії.

Доброго вечора, доброго ранку дорогі наші люди, украïнці… Пишу це просте людське звертання і тільки зараз усвідомлюю: не для всіх тепер вечір може бути добрим, спокійним, а ранок? А чи всі дожили до сходу сонця там, де небо було всіяне не зорями, а іскрами від розривів снарядів  і спалахами?..  Боже, спаси нашу землю! Дай сили тим, хто ïï захищає. Можливо і наша невелика допомога, котра доєднується до підтримки усього світу, прискорить перемогу.

На ранок, після перших бомбардувань, до мене стали дзвонити лікарі, з котрими я працювала перекладачем в асоціаціях “Лікарі світу”, “Лікарі без кордонів” та в медичних центрах, і одразу запропонували допомогу.

До них приєднався також завідуючий аптекою нашого району, котрий вніс свій особистий вклад і сам замовив все необхідне. Ліки та інший медичний матеріал для надання першоï допомоґи ми одержали протягом доби на адресу аптеки.   Оскільки украïнське посольство в Бельгіï, при допомозі Євросоюзу, вже налагодило зелений коридор для відправки медичноï і гуманітарноï допомоги в Украïну, ми змогли все відвезти у пункт збору. Після цього, ми ще декілька разів відвозили туди допомогу, яка надходила від моïх колег, від студентів, а також від простих бельгійців, котрі не байдужі до чужоï трагедіï.

“Жінки, мами, сестри, бажаємо вам дочекатися тих, хто вас боронить, бажаємо вам тільки миру і світлого неба”, – картка з таким посланням приєдналася до недавньоï допомоги, яку надало нашій краïні ще одне небайдуже бельгійське товариство.

Це тільки декілька епізодів з діяльності нашоï діаспори, яка об’єднує навколо себе весь світ.

Якщо ви надрукуєте мій допис, то це буде вираженням подяки тим людям, які відгукнулися на нашу біду, це лікарі  Анна-Франсуаз, Шанталь, завідвач аптеки Вансент, Сара, Павел, Матільда, Рамон, Філіп, Анік і багато інших.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up