На головну Новини Березовичі готуються до змін

Березовичі готуються до змін

101

  У Березовичівській сільській раді, що приєдналась в кінці минулого року до громади сусіднього Локачинського району, потрохи звикають до змін. Нещодавно у Війницькій ОТГ відбулась перша сесія під час якої вирішувались організаційні та кадрові питання. Старостою у Березовичах призначили Юрія Ковальчука, котрий, починаючи з 2006 року, є незмінним головою місцевої сільради.

«Наразі кардинальних зрушень у нас не відбулось, адже поки що триває процес формування нової ОТГ на базі Війниці та налагодження її роботи. Тому нині займаємось передачею майна, активів та грошових коштів, призвичаюємось до нових умов роботи», – розповідає Юрій Ковальчук.

- реклама -

Усі працівники Березовичівської сільради від початку року попереджені про звільнення, але це, як запевняє сільський староста, не означає, що вони залишаться без роботи, адже поки триває процес затвердження посад, вони продовжують виконувати ті чи інші обов’язки. А згодом усі будуть забезпечені роботою.

Щодо майбутнього Березовичівської амбулаторії, то питання нині теж вивчається. Відомо наразі лише те, що медична субвенція, яка приходитиме на ОТГ, частково ділитиметься між Володимир-Волинським комунальним медичним закладом і Локачинським.

Зі слів Юрія Ковальчука, зі створенням ОТГ багатьом жителям населених пунктів Березовичівської сільради доведеться виходити із так званої зони комфорту, тобто змінювати звички та їздити на роботу до адміністративного центру громади  у Війницю. Теж саме стосується і отримання різних довідок та документів.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

14 + 17 =