Новини

Березовичі на роздоріжжі

Архів
2 переглядів

У районі залишилося лише дві сільські ради, які не входять до жодної ОТГ – Березовичівська і Хобултівська. Отож, у неділю, у Березовичах відбулися громадські слухання щодо  перспектив  майбутнього об’єднання. Розглядати  можливість долучення  до Оваднівської чи Зимнівської ОТГ, бо вони межують з цією сільрадою, а також пропозицію Війницької сільради Локачинського району, яка пропонує створити нову громаду з центром у цьому селі.

Найперше свою думку з приводу такого об’єднання висловив сільський голова Юрій Ковальчук, котрий бачить розвиток їхньої громади разом з Оваднівською, бо, за його словами, її голова Сергій Панасевич мислить і працює раціонально та використовує усі можливості, щоб поліпшити життя своїх земляків. Пропонував створити і власну ОТГ, приєднавши до себе Війницьку сільраду і центром зробити Березовичі, але усе це має вибирати громада.

Щодо перспективного плану за яким Березовичівська сільрада має доєднатися до Зимнівської ОТГ, то громада виступила проти цього, бо, мовляв, далека відстань і відсутність прямого сполучення не створить комфортних умов до співпраці.

Не прийняли люди і пропозицію  оваднівського сільського голови Сергія Панасевича, котрий,  спираючись  на фінансові показники,  презентував свою громаду як  одна з сильних і спроможних у районі, але, вочевидь, і його аргументів було недостатньо, щоб їх переконати.

Про свої плюси щодо ОТГ розповіли члени делегації із Локачинського району, котрі пропонують створити нову громаду з центром у Війниці, тим паче, їм до Березович добре доїжджати, бо проклали новий асфальт, у селі є своя амбулаторія, і гарна школа – цього бракує сусідам.

Обговорення тримало понад годину, а у підсумку з 126-и голосів 85 проголосували «за» створення нової громади з центром у Війниці.

Щоб просуватись далі, має відбутися сесія сільської ради, на якій депутати будуть вирішувати,  як і з ким об’єднатися. Якщо проголосують за Війницю, то тоді вже ця сільрада продовжить цей процес, каже сільський голова Юрій Ковальчук.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up