На головну Молодіжка Березовичі організували свято для війницької молоді

Березовичі організували свято для війницької молоді

378

  Більше десяти років День Молоді у Березовичах святкують гучно із розмахом – зі спортивними змаганнями, концертом, виставками, дискотекою, різноманітними конкурсами та забавами. Та цього року сільська рада, котра має великий досвід з організації масових заходів, вирішили допомогти влаштувати свято у Війниці – центральній  садибі громади, до якої зараз належать Березовичі.

«День Молоді у Березовичах став щорічним святом для усієї сільради починаючи з 2006 року, коли ми вирішили організувати свято для місцевих молодих людей, яких у нас досить багато. І якщо спочатку кількість учасників свята була такою ж як і гостей, то в останні роки, до нас з’їжджались з різних куточків району та навіть міста Володимира. Щороку намагались вносити у програму щось нове та цікаве, можливо тому свято було настільки популярним», – зазначає Березовичівський староста Юрій Ковальчук.

- реклама -

У Війниці таке свято відбулось уперше, тож в заходах на невеличкому стадіоні біля сільради взяло участь чимало місцевих жителів, яким було цікаво спостерігати за всім, що відбувається. Програма розпочалась зі спортивних змагань з волейболу, де перше місце посіла команда села Губин та футболу, де перемогла Березовичівська. Бойовий дух переможців упродовж матчу запальними танцями підтримувала команда дівчат-чирлідерок з Березович. Нагородження команд і вручення перехідного кубка громади відбулось пообіді під час офіційного відкриття свята.

  Гарного настрою додали своїми виступами самодіяльні колективи будинків культури сіл Березовичі, Губина та клубів Війниці і Озютич. Працівниці бібліотек сіл Березовичі, Тумина, Бегети, Павлович та Озютич гарно попрацювали, облаштувавши затишне «Бібліокафе», де можна було випити кави чи чаю, почастуватись тістечком та ознайомитись із сучасною літературою. Завершилось дійство дискотекою під звуки живої музики.

Аби свято Війниця зустріла ошатною та чепурною, за декілька днів до нього четверо місцевих дівчат-активісток, котрі називають себе ініціативною групою «Війниця.org.ua» поприбирали на зупинці, навели лад на клумбах та прикрасили стовпи повітряними кульками, додавши тим самим святкового настрою рідному селу.

Оргкомітет Війницької сільради дякує за фінансову підтримку в організації свята місцевих підприємців та аграріїв: Сергію Маціборі, Руслану Михайлюку, Валентину Петрову, Олександру Максимюку, Оксані Хомуді, Роману Войтюку, Казіміру Хлопеку, Віті Хлопцевій, Інні Дорош, Вячеславу Романюку, Діані Чмир, Олені Боярській, Валерію Шпуру, Андрію Кривов’язюку, Марії Кліщук та Артуру Адамюку.

Тетяна ІЗОТОВА.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

два × один =