Новини

Березовичівські волонтери доставили на передову чергову допомогу

 Повернулися з чергової поїзди до воїнів на передову волонтери з Березович. Віталій Клак разом із командою, зимнівським сільським головою В’ячеславом Католиком та старостою Юрієм Ковальчуком доставили воїнам автівки та інші необхідні речі, які збирали мешканці з різних куточків району.

Відвідали волонтери харківський і донецький напрямки, де виконують бойові завдання наші захисники, подолавшги більш як 3 500 кілометрів.

“Наша поїздка тривала 4 дні. Ми із командою доправили нашим захисникам шість автівок, одна із них була на лафеті,  причіп, трейлер (будинок на колесах), підкат (двоколісний лафет для евакуації авто з лінії фронту). Повертаючись додому, ми привезли на ремонт три автівки – два джипи, та легкову автівку наших Захисників”, – написав у фейсбуці волонтер Віталій Клак, публікуючи звіт про поїздку та висловлюючи подяки усім, хто долучився до збору допомоги.

Як повідомила у фейсбуці Ніна Кондратюк з Устилуга, яка постійно випікає печиво ️та пиріжки для воїнів, вона долучилася до збору допомоги, яку доставили волонтери. За місяць вона організувала дві відправки смаколиків для захисників.

Ніна подякувала усім, хто долучився: дітям з ТГ, серед яких вихованці місцевих дитсадків та учні Устилузького ліцею, – за малюнки, аплікації і листи, адресовані воїнам, подарунки для військових, солодощі, чай, мівіну, депутатці Устилузької міської ради Марті Татариній за смаколики і передані малюнки від дітей, жителям громади за випічку та інші смаколики, мед та продукти. ️

Жінка сформувала вісім ящичків, у які поклала печиво шоколадну  мармурове,  медове з горіхами, дорожнє з глазур’ю і шоколадом, кекси з шоколадом і кокосовою стружкою, які самостійно спекла.

«Не буває  маленьких справ для Перемоги!️ Це ми вже давно усвідомили і упродовж двох років  спільними зусиллями працюємо для того, аби наші солдати знали: ми з вами стоятимемо до кінця. ️До самої Перемоги!» – пише Ніна Кондратюк.

Коментарі
Теги: автівки ЗСУ, Березовичі, волонтери
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up