На головну Анонси Беріть участь у конкурсі «Мій новорічний герой»

Беріть участь у конкурсі «Мій новорічний герой»

449

Хто чи не найбільше чекає приходу Святого Миколая, новорічного дива, Діда Мороза, подарунків під ялинкою. Звичайно ж, діти! Вони старанно вивчають віршики, мами підбирають їм гарні новорічні костюми, аби у відповідальний момент сподобатися Дідові Морозу або Миколаю.

Але Дід Мороз дарує їх лише раз у рік. Тому ми у редакції газети «Слово правди» вирішили продовжити для малят свято і оголосити конкурс на найкраще новорічне фото «Мій новорічний герой».

- реклама -

Зробіть або оберіть з архіву найкрутіше фото дитини в новорічному костюмі. Це можуть бути фото з дитячих заходів. Головне – вони мають передавати новорічний настрій та спонукати читачів сайту голосувати саме за них. У листі обов’язково вказати ім’я та прізвище дитини. За бажанням можна додати невелику історію: коли зробили фото, що це за герой чи, можливо, кумедний момент. Також – номер мобільного, щоб ми могли зв’язатися з вами.

Надішліть світлину на електронну пошту redaktorsp@gmail.сом або на Viber чи Telegram за номером 0937062355.

До 31 грудня ми збираємо фото та розміщуємо їх на наших сторінках у фейсбуці та інстаграмі. До 10:00 14 січня триватиме онлайн-голосування. Кращі роботи будуть опубліковані на сторінках газети «Слово правди».

Переможців оголосимо на сайті та запросимо на вручення призів.
Перші три малюки, чиї фото наберуть найбільше голосів, отримають призи від магазину іграшок “Казка”.

Беріть участь у конкурсі і хай вашим малюкам щастить!

А ще ми пропонуємо долучитися до цього конкурсу у ролі спонсорів магазини чи підприємців, які можуть порадувати дітвору своїми подарунками, а редакція у свою чергу обіцяє їм забезпечити належну рекламу.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

вісімнадцять + пять =