На головну Господарюємо Без допуску торгувати пестицидами заборонено – фітосанітарна інспекція

Без допуску торгувати пестицидами заборонено – фітосанітарна інспекція

Зверніть увагу, що без допуску торгувати пестицидами заборонено.

110
Фото riap.kiev.ua

Тетяна Грушевська, провідний спеціаліст фітосанітарної інспекції управління Держпродспоживслужби в області:

Щороку для захисту сільськогосподарських культур від шкідників, хвороб та бур’янів використовують велику кількість засобів захисту рослин, а до роботи з ними трапляється залучають працівників без відповідних навичок та допуску.

- реклама -

Управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби в області нагадує, що згідно із законами «Про пестициди та агрохімікати», «Про захист рослин» до робіт, пов’язаних із транспортуванням, зберіганням, застосуванням засобів захисту рослин та їх торгівлею, допускають осіб, які пройшли спеціальну підготовку і мають відповідне посвідчення та допуск, що видаються органами виконавчої влади. Підставою для видачі допуску є посвідчення про проходження спецпідготовки щодо безпечної роботи з пестицидами і агрохімікатами, медична книжка з висновком комісії про відсутність протипоказань щодо таких робіт.

Організації (установи), фізичні особи-підприємці та інші громадяни, які хочуть отримати допуск і посвідчення подають в управління фітосанітарної безпеки заяву і такі документи: копію медичної книжки, документ, що засвідчує особу, копію довідки, що підтверджує місце роботи та посаду (трудова угода, наказ на призначення, свідоцтво підприємця тощо). Навчання проводиться безплатно.

Детальнішу інформацію можна отримати в управлінні фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби в області (м. Луцьк, вул. Вахтангова, 10, телефон (0332) 77-24-07), або у Володимирі-Волинському (вул. Устилузька, 19, телефон 3-85-49).

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

пятнадцять + шість =