Новини

Бездомні собаки турбують жителів Поничева

Архів
6 переглядів

   Виїзний прийом у селах Володимирівка та Поничів минулого четверга провели секретар Зимнівської сільської ради Любов Вишняк, староста Льотничівського старостинського округу Таїсія Подзізей, юрист Ольга Новицька. Жителі цих сіл озвучили питання, які найбільше їх турбують.

Як з’ясувалося, у мешканців Володимирівки і Поничева є спільні проблеми – ремонт комунальних доріг у межах населених пунктів та приміщень клубу. Крім того, у селі Поничів людей непокоїть засилля бездомних собак, які створюють небезпеку як для селян, так і для домашніх тварин. Також його мешканці вкотре порушили тему погіршення стану доріг у зв’язку з рухом важкогабаритної техніки ТОВ «Володимир-Волинська Птахофабрика» і вимагають сприяння від керівництва підприємства у здійсненні ремонту дорожнього покриття.

Відтак, вирішено направити відповідні листи щодо бездомних тварин у належні інстанції, а також звернення до керівництва птахофабрики. Підсипанням та грейдеруванням доріг займуться, коли стане тепліше і погода дозволятиме проводити відповідні роботи. Побажання мешканців щодо ремонту клубів пообіцяли врахувати при написанні грантових проектів та пропозицій до фондів, а також якщо вистачатиме фінансів, то відремонтувати їх силами ОТГ.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up