На головну Новини «Безіменна зірка» відкрила театральний сезон

«Безіменна зірка» відкрила театральний сезон

100

П’ятий ювілейний театральний сезон народний аматорський театр-студія «Різнобарв’я» відкрив прем’єрою трагікомедії «Безіменна зірка». Режисерка-постановниця Лариса Половньова обрала для вистави однойменну п’єсу румунського драматурга Михаїла Себастьяна, написану у 1942 році (переклад Наталії Самрук).

Події відбуваються в Румунії в 1920-ті роки. Якось на вокзалі маленького провінційного містечка зупиняється експрес «Бухарест-Сіная», з якого висаджують безквиткову пасажирку – елегантну даму у вечірній сукні, котра намагалася розрахуватися за проїзд фішками з казино. Вчитель географії місцевої гімназії Марін Мірою, закоханий у зоряне небо, пропонує незнайомці, яка назвалася Моною, заночувати у його квартирі. Між ними спалахують почуття… Але столична зірка навряд чи погодиться сяяти у скромному помешканні провінційного вчителя.

- реклама -

Яскрава і ніжна, сповнена пристрасті й емоцій, скандальних і зворушливих епізодів, вистава відкрила постійним глядачам і прихильникам творчості «Різнобарв’я» імена нових зірок. Головні ролі зіграли Анжела Кулик (Мона), Денис Ломакін (Марін Мірою), Юрій Філюшкін (Гріг), а також давні улюбленці володимирської публіки Богдана Чишій (мадмуазель Куку), Юрій Лукницький (Раду Удря), Наталія Самрук (пані Попеску) та Тетяна Ратанова (Елеонора Замфіреску, «сором гімназії»). Яскравими були і виконавці ролей другого плану Юрій Попов, Тетяна Бондарук, Сергій Карнєєнко, Марія Гуз, Наталія Щербіна, Микита Сергєєв та інші. Молодша група театру переконливо зобразила учнів гімназії – допитливих, неслухняних і норовливих.

Загалом над постановкою «Безіменної зірки» працювало близько трьох десятків осіб, включаючи «технічну» групу. Їхні старання та чудова гра акторів були щедро винагороджені аплодисментами.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

3 × 5 =