Новини

Безпеку міста береже територіальна оборона

Архів
5 переглядів

Бійці територіальної оборони охороняють стратегічно важливі об’єкти міста, допомагають стежити за дотриманням правопорядку і тісно співпрацюють з правоохоронною системою. Найретельніше стежать за об’єктами критично важливої інфраструктури та потенційно вразливі до повітряного десанту локаціями. Тероборона присутня у певних точках міста і загалом допомагає забезпечувати спокійну обстановку – як вдень, так і, особливо, вночі.

Тероборона діє відповідно до законодавства, виконує поставлені вищим керівництвом задачі і дбає про те, щоб внести у місто порядок, а не хаос. Тож навіть в умовах часу діє в правових межах. Зокрема, оглядати ваш автомобіль чи помешкання або робоче приміщення тероборона може лише в присутності працівника поліції. Якщо ж до вас намагаються проникнути невідомі люди, представившись теробороною, і поміж них ви не бачите поліцейських чи представників інших силових структур, телефонуйте на 102 – правоохоронці одразу з’ясують ситуацію і, за потреби, вас захистять від неправомірних дій сторонніх людей.

Як розповів керівник місцевого підрозділу тероборони, у ньому панує сувора дисципліна. Кожен чітко знає, яке завдання має виконувати. Вживання спиртного суворо заборонене. Усі озброєні і готові в будь-який момент чинити спротив ворогу. Серед бійців переважають місцеві жителі, які чудово орієнтуються у місті і Щоб підвищити боєздатність хлопців, для них регулярно проводять навчання. Підрозділи  ТРО перебуває у тісному контакті з правоохоронцями та військовими, щоб в у разі потреби поповнити їхні резерви.

«Підкреслю, що без присутності працівників поліції чи інших силових відомств ніхто не може людей зупиняти, проводити огляди тощо. Це можуть робити якісь деструктивні елементи, які хочуть розхитати ситуацію в суспільстві і дискредитувати тероборну, тож якщо ви стикалися з такими випадками, обов’язково повідомляйте правоохоронців», – зауважив він.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up