Новини

Бібліотеки крізь призму потреб місцевих громад

Архів
32 переглядів

Семінар на таку тему відбувся у центральній районній книгозбірні. Відкрила його директор РЦБС Людмила Сулік, котра акцентувала увагу, якою має бути сучасна бібліотека, і як зробити, щоб вона і надалі приваблювала читачів. Найбільш актуальне завдання для таких закладів – створення позитивного іміджу, формування надійної репутації серед громадськості, а шляхи до цього прокладені через модернізацію.

Бібліотечні працівники району ознайомилися з методичними матеріалами представленими на інформаційній виставці «Бібліотека. Громада. Користувач», а консультаційну пораду на тему «Бібліотекар як учасник процесу читання та його популяризатор» надала провідний бібліотекар Тетяна Гричук, котра наголосила на необхідності впровадження у сучасних книгозбірнях інформаційних носіїв, використовуючи різнівиди і форми обслуговування. Її колега Наталія Нестерук висвітлила тему щодо інформаційності книгозбірень для молоді.

Також тут вивчали досвід бібліотекарів Ірини Рудь з Хобултови, Галини Ткачук з Бубнова, Тетяни Ковальчук з Володимирівки і Тетяни Солодухи з Устилуга. Працюючи у групах, усі активно спілкувалися та моделювали «Бібліотека вашої громади – це:…».

Коментарі
Теги: бібліотека, семінар, центральна районна бібліотека
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up