Новини

Бійцівські спортивні досягнення

Архів
13 переглядів

Відновлюючи боєздатність у пункті постійної дислокації, військовослужбовці 14 окремої механізованої бригади активно займаються спортом, адже можуть приділити таким заняттям куди більше часу, ніж під час виконання бойових завдань у зоні АТО.

Так, команда нашої 14 окремої механізованої бригади стала однією з кращих на змаганнях з лижної гонки на 5000 метрів. Турнір, у якому взяли участь команди з усіх військових частин оперативного командування «Захід», відбувся в Рівненському військовому гарнізоні. Змагання, які мали на меті визначити кращих із кращих, були запеклими. Як результат, команда 14 окремої механізованої бригади в протистоянні 12 команд виборола почесне третє  місце! А наш побратим інструктор з фізичної підготовки та спорту 14  ОМБр старший сержант Максим Омельян увійшов до складу збірної команди оперативного командування «Захід».

   Крім того, нещодавно у нас відбувся чемпіонат із армспорту, який виховує в кожному, хто ним займається, силу, витривалість, спритність та впевненість у собі. Поборотися за перемогу зголосилося близько 80 учасників – бійці кожного з підрозділів нашої військової частини. Змагалися вони у різних вагових категоріях, до 60 кг, до 65, 70, 75, 80, 90 та понад 90 кг, на правій та лівій руках, наполегливо та запекло. І, за результатами спарингів, у категорії понад 90 кг найкращим став рядовий Валерій Горбач, у категорії до 90 кг – майор Олексій Труханов, до 80 кг – капітан Володимир Столярук, до 75 кг – молодший сержант Віталій Марущак, до 70 кг – лейтенант Леонід Безусий, до 65 кг – солдат Юрій Шостакевич, до 60 кг – старший солдат Тарас Случак.

    Всі переможці нагороджені грамотами командира 14 окремої механізованої бригади, й певна річ, отримали задоволення від самої боротьби.

До слова, команда 14   ОМБр на турнірі ОК «Захід» із армрестлінгу у протиборстві з 7 командами-суперниками посіла ІІ місце! А команда оперативного командування «Захід», до складу якої увійшов наш побратим Максим Омельян, на чемпіонаті Сухопутних військ із зимового біатлону виборола бронзу, обійшовши команди з інших оперативних командувань та військових навчальних закладів.

Матеріали  “Волинського щита” підготовлені  прес-службою  14-ї  окремої механізованої бригади.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up