Новини

Більше пів сотні «пташок» для наших захисників

Минулого тижня міський голова Ігор Пальонка разом із секретарем міської ради Іваном Юхимюком подолали 2700 кілометрів, здійснивши поїздку на Схід, де відвідали земляків з 14-ї ОМБр ім. князя Романа Великого на Харківщині, а на Донеччині побували у місці розташування 100-ї ОМБр.

Передали хлопцям та дівчатам вітання з дому та необхідне їм під час виконання бойових завдань обладнання. Зокрема, для «14-тки» доставили 35 квадрокоптерів DJI Mavic 3 та 9 дронів DJI Mavic 3 Thermal, а для «сотки» – 10 дронів DJI Mavic 3 Pro Fly More Combo та 10 квадрокоптерів DJI Mavic 3 Thermal. Загальна вартість обладнання, яке закупила Володимирська міська рада, становить понад 7,2 мільйона гривень.

«Приємно було вкотре зустрітись з командуванням обох військових з’єднань – командиром 100-ї ОМБр Русланом Ткачуком та командиром 14-ї ОМБр Олексієм Трубніковим. Поспілкувались про ситуацію на фронті та актуальні потреби військових. Нині, як кажуть обидва командири, найбільше потребують на фронті засобів РЕБ. Обговорили також з Олексієм Трубніковим питання відкриття рекрутингового центру у Володимирі. Наразі у пошуках приміщення під офіс, де надаватимуть усю необхідну інформацію охочим доєднатись до «князівської» бригади», – розповів Ігор Пальонка, ділячись враженнями від поїздки.

Попри обмежений, у порівнянні з минулим роком, фінансовий ресурс бюджету, Володимирська міська рада продовжує допомагати нашим захисникам. Так, у 2024 році з бюджету громади на підтримку сил безпеки та оборони виділено загалом 167,9 мільйона гривень.

«У надскладних умовах наші мужні воїни стійко протистоять загарбникам та дають гідну відсіч. Щира вдячність всім захисникам за незламність, за те, що наближаєте перемогу. Ми ж, у свою чергу, перебуваючи у тилу, маємо робити усе, аби вас підтримати та допомогти у боротьбі проти ворога», – зазначив міський голова.

Коментарі
Теги: квадрокоптери, Міський голова Пальонка, секретар Юхимюк, Схід
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up