На головну Новини Більше сотні ВПО отримали медичну допомогу у Володимирі

Більше сотні ВПО отримали медичну допомогу у Володимирі

137

За три місяці війни до Володимир-Волинської громади прибуло понад 4000 внутрішньо переміщених осіб. Чимало людей протягом тривалого перебування у сховищах не отримували необхідну медичну допомогу.

Саме тому, потрапивши у достатньо безпечне місце – у Володимир-Волинську громаду, внутрішні переселенці звернулися за допомогою до нашого Володимир-Волинського ТМО, де їм надали увесь спектр необхідної меддопомоги. Так, з 24 лютого до 24 травня медпрацівники медзакладу надали допомогу понад 120 особам з числа вимушених переселенців.

- реклама -

Зокрема, у неврологічному відділенні проліковано 12 осіб, у педіатричному отримала допомогу 21 дитина. У хірургічному відділенні лікувалися 16 пацієнтів; у травматологічному – шестеро, у інфекційному – 15 осіб, у психіатричному – четверо, в акушерсько-гінекологічному – 36 пацієнток, у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії – одна особа, у терапевтичному відділенні – 13 пацієнтів. Також у різних відділеннях ТМО прооперували 21 особу з числа ВПО.

“Наші професійні лікарі завжди раді обстежити, проконсультувати і надати медичну допомогу на найвищому рівні усім громадянам, які цього потребують”, – підкреслюють у територіальному медичному об’єднанні.

На прийом до вузькопрофільних спеціалістів можна записатися у Довідковому бюро ТМО або за номером телефону 0631381172 (у будні з 8:00 до 15:30). В екстрених випадках звертайтеся у приймальне відділення: ЦІЛОДОБОВО 0633874691, 3-56-01. Контактний номер телефону акушерсько-гінекологічного відділення (жіноча консультація) : (03342) 3-53-83 .

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

два × один =