Новини

«Благодійна кава» зібрала майже 35 тисяч гривень

Архів
15 переглядів

Завдяки проєкту «Благодійна кава», лотами, з якими можна було покавувати, стали півсотні відомих особистостей з Володимира-Волинського та Луцька, волонтерам вдалося зібрати 34 765 грн. Про це відзвітувала 9 січня одна з організаторок ініціативи Ольга Жигунова.

Серед 50 лотів – волонтери, громадські активісти, тренери, спортсмени, журналісти, митці, політики та інші відомі і яскраві особистості з Володимира та обласного центру, зокрема й самі організаторки доброчинного аукціону. Торги стартували від 200 грн, максимальна сума ставки – 3400 грн. До п’ятірки найдорожчих лотів увійшли голова наглядової ради Володимир-Волинської птахофабрики Аліна Сич – 3400 гривень; керівниця сектору комунікації поліції Волині, журналістка Ольга Бузулук – 3000 гривень; заступниця міського Володимир-Волинського міського голови, акторка аматорського театру Любов Саць – 2400 гривень; редакторка сайту, журналістка з Луцька Юлія Галецька – 2100 гривень; міський голова Ігор Пальонка – 2000 гривень. Подекуди торги були справді напруженими й азартними. Дехто придбав декілька лотів, а деякі покупці воліли залишитися анонімними.

Як розповіли  організаторки проєкту «Благодійна кава» Ольга Жигунова та Ірина Цигикал, зібрані кошти будуть витрачені на покупку дизельного генератора для “нульовки” 14-ї бригади, електронні книги для авіаторів та адресну допомогу тим, хто бореться з важкою недугою.

 

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up