Новини

Благодійна монастирська допомога реанімації

Архів
2 переглядів

Медичне обладнання  для реанімаційного відділення Володимир-Волинського територіального медичного об’єднання передали черниці Зимнівського Святогорського Успенського монастиря.

Це вже не перша благодійна допомога лікарні від святої обителі. Цього разу медики одержали  спеціальне реанімаційне обладнання десяти найменувань. Серед інших – протипролежневий матрац, багаторазова ларингіальна маска, шприцевий насос, два набори ларингоскопів, два монітори, що фіксують аритмію, та інші фізіологічні параметри стану хворого (неінвазивний артеріальний тиск, пульс, рівень кисню у крові, температуру тощо) та дозволяють зберігати їх графіки протягом доби для подальшого перегляду й аналізу лікарями, аби можна було призначити відповідне лікування. Ці високонадійні прилади можуть подавати сигнали, які забезпечують безпеку пацієнта, і здатні працювати за різних умов від електромережі змінного струму та від акумулятора.

За дорученням ігумені монастиря Стефани, благодійну допомогу лікарні передали  монахиня сестра Георгія та ієрей отець Євгеній, котрі побажали, аби нове обладнання приносило хворим одужання і допомагало медикам   успішно рятувати людські життя.

Щиру вдячність за такий подарунок і турботу про пацієнтів висловили благодійникам завідувач відділенням реанімації Олег Ємчик та заступник головного лікаря ТМО Наталія Філімонюк. Зараз, у час постійного недофінансування медицини така благодійність дуже доречна й необхідна, кажуть лікарі.

   Ірина НАДЮКОВА.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up