Новини

Благодійний аукціон Юлії Дейнеки крокуватиме Волинню

Архів
9 переглядів

Нову ініціативу реалізовуватиме незабаром у Луцьку наша землячка Юлія Дейнека разом зі своєю командою «Майстерня успіху».

Під час родинного фестивалю «Family Weekend», що відбуватиметься 12-13 серпня у парку імені Лесі Українки вони проведуть благодійний Гаражний розпродаж. До цього може долучитися кожен, запропонувавши на аукціон будь-які власні речі з гардеробу чи, наприклад, м’які іграшки, якими ви більше не користуєтеся, але які задля благодійності можуть придбати інші. Після обласного центру аукціон у рамках таких же родинних фестивалів у серпні-вересні пройде у Володимирі- Волинському та Нововолинську.

Кошти, виручені на соціальному проекті «Family Weekend», представники Благодійного Фонду “Серце на долонях” спрямують на придбання кювезу для недоношених новонароджених Луцького клінічного пологового будинку, куди потрапляють немовлята з усієї області. Таке обладнання зі штучним мікрокліматом необхідне для зігрівання недоношених малят і для запобігання втрати ними тепла. Перебування у кювезі потребують недоношені діти, народжені із недостатньою вагою.
Загалом, в рамках соціального проекту гості свята матимуть змогу, не покидаючи рідного міста, відчути та побачити колорит п’яти країн світу, розважитися разом із родинами, знайти нових друзів та весело провести час.

Коментарі
Теги: "Майстерня успіху", гаражний розпродаж, Юлія Дейнека
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up