На головну Новини Благодійний аукціон Юлії Дейнеки крокуватиме Волинню

Благодійний аукціон Юлії Дейнеки крокуватиме Волинню

66

Нову ініціативу реалізовуватиме незабаром у Луцьку наша землячка Юлія Дейнека разом зі своєю командою «Майстерня успіху».

Під час родинного фестивалю «Family Weekend», що відбуватиметься 12-13 серпня у парку імені Лесі Українки вони проведуть благодійний Гаражний розпродаж. До цього може долучитися кожен, запропонувавши на аукціон будь-які власні речі з гардеробу чи, наприклад, м’які іграшки, якими ви більше не користуєтеся, але які задля благодійності можуть придбати інші. Після обласного центру аукціон у рамках таких же родинних фестивалів у серпні-вересні пройде у Володимирі- Волинському та Нововолинську.

- реклама -

Кошти, виручені на соціальному проекті «Family Weekend», представники Благодійного Фонду “Серце на долонях” спрямують на придбання кювезу для недоношених новонароджених Луцького клінічного пологового будинку, куди потрапляють немовлята з усієї області. Таке обладнання зі штучним мікрокліматом необхідне для зігрівання недоношених малят і для запобігання втрати ними тепла. Перебування у кювезі потребують недоношені діти, народжені із недостатньою вагою.
Загалом, в рамках соціального проекту гості свята матимуть змогу, не покидаючи рідного міста, відчути та побачити колорит п’яти країн світу, розважитися разом із родинами, знайти нових друзів та весело провести час.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

15 + 9 =