Новини

Блокада кордону: поляки пропонують скасувати “єЧергу”

Світ
189 переглядів

Міністерство інфраструктури Польщі заявило, що звернулось до України з пропозицією щодо розблокування кордону польськими перевізниками.

Про це свідчить повідомлення міністерства, яке цитує “Європейська правда”.

Польській міністр інфраструктури Анджей Адамчик звернувся до віцепрем’єра Олександра Кубракова з проханням скасувати обов’язкову реєстрацію в системі “єЧерга” транспортних засобів, які повертаються з України до ЄС і розвантажені на прикордонних переходах Зосін – Устилуг та Нижанковичі – Мальховіце.

“Це спричинило значне збільшення часу очікування для транспортних засобів, зареєстрованих у ЄС, які повертаються з України без вантажу, щоб перетнути українсько-європейський кордон”, – пояснив Адамчик, додавши, що, на думку протестувальників, ця система “дозволяє нерівноправне ставлення щодо українських та польських перевізників”.

Також очільник Мінінфраструктури Польщі звернувся до комісара ЄС з питань транспорту Адіни Валеан з проханням створити спільний комітет для аналізу впливу угоди про лібералізацію транспортних перевезень з Україною (“транспортний безвіз”) на ринок автомобільних перевезень ЄС.

Нагадаємо, що скасування цієї угоди є головною вимогою польських протестувальників.

Коментарі
Теги: блокада кордону, Польща
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up