Новини

“Боги війни” відстоюють честь 14-ї бригади на змаганнях

Архів
33 переглядів

Досвідчені воїни реактивного артилерійського дивізіону 14-ї окремої механізованої бригади відстоюють честь рідної військової частини та оперативного командування «Захід» на змаганнях на кращу артилерійську батарею Сухопутних військ Збройних Сил України.

У програмі – індивідуальні залікові завдання для офіцерів батареї, спеціальна, технічна, тактична підготовки, бойова стрільба, спортивна номінація з подоланням смуги перешкод.  Попри шквальний вітер, дощ, град і навіть перший жовтневий сніг, які випали  на час змагань, з усім  цим наші хлопці впоралися з честю, показавши добрі результаті. Досягти їх удалося, кажуть бійці, завдяки максимальній злагодженості дій особового складу батареї, наполегливій підготовці та  бойовому досвіду, здобутому в боях за український Донбас та Вітчизну.

Командир машини Чингіз  (на знімку) у реактивному артилерійському дивізіоні старожил – служить із 2014 року. Після окупації його рідного Криму та початку війни на Донбасі прийшов у військкомат добровольцем. За три роки пройшов зі своєю батареєю бої в усіх секторах АТО. Найбільше, каже, запам’яталося літо 2015 і жорстокі бої під Маріуполем.

   – Страху не було, – розповідає. – Було бажання захистити свою землю й показати знавіснілому ворогу його місце. І ми це зробили!

До слова, спілкується Чингіз виключно гарною українською – навчався в українській школі в Криму. Щодо самих змагань, то каже,  що випробувань, через які реактивній артилерійській батареї не довелося би проходити під час війни на Донбасі, в конкурсній програмі немає. Попри це, наші артилеристи доклали максимум зусиль, знань та бойового досвіду для  досягнення відмінних результатів.

  – На виконання того чи іншого завдання тут, на змаганнях, у нас набагато більше часу, ніж у справжньому бою, де  все виконуємо практично вдвічі швидше. І хоча наша техніка, згідно з  Мінськими домовленостями, відведена від лінії розмежування, завжди готові дати гідну відсіч ворогу. 

    Чи прагнемо перемогти в змаганнях? Безперечно, дух суперництва повинен бути завжди. Та головне  – перемога над російсько-сепаратистськими військами. І ми її обов’язково здобудемо!

Прес-служби 14 ОМБр заявляє: пишаємось нашими реактивниками! Боги війни – ви справді найкращі!

 

Коментарі
Теги: 14 ОМБр, військові, Чингіз
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up