Новини

Бойові навчання Сил Тероборони відбулися на Волині

Війна
229 переглядів

На Волині відбулися бойові навчання Сил Територіальної оборони Збройних сил України за участі командувача Об’єднаних сил ЗСУ, генерал-лейтенанта Сергія Наєва, повідомляє “Суспільне”.

Група військовослужбовців проходила психологічну смугу перешкод, щоб відпрацювати стійкість до подразників, які можуть виникнути під час бою, розповів Суспільному інструктор із позивним “Дубай”.

За легендою навчань піхота зайшла на зачистку ворожих позицій.

Далі були штурмування окопів та зачистка бліндажів. Тоді розвідники зайшли на вогневі позиції для ураження ворога на дальніх позиціях. Після виконання завдання відходили під прикриттям бронемашин. Усе відбувалося під коригуванням з командного пункту за допомоги аеророзвідки.

На Волині військовослужбовці боєздатні, вони тренують свої вміння та навички на щоденних тренуваннях і вони знають свою військову справу, — так оцінив виконання завдань командувач Об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв.

“Тих сил, які зараз є на Волині достатньо, у порівнянні із ворожою силою по той бік кордону на Білорусі. У разі зростання рівня загрози — на Волинь будуть перекинуті додаткові сили та засоби”, — сказав Сергій Наєв.

Коментарі
Теги: бойові навчання, Волинь, Сергій Наєв, тероборона
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up