На головну Новини Бойовий орден за мужність і героїзм вручав президент

Бойовий орден за мужність і героїзм вручав президент

62

Зазирнути йому в очі капітану Сергію Токарчуку непросто – через зріст нашого побратима. А якщо таки пощастить дотягтися, то в очах воїна, який пройшов бої під Докучаєвськом, Мар’їнкою, Красногорівкою, Станицею Луганською, Попасною і Жолобком, з легкістю читається спокій, відвага, рішучість, витримка. Важко уявити щось, що може вивести Сергія з рівноваги.

– Ніколи, навіть коли було дуже «гаряче», не дозволяв собі паніки, бо вона – прямий шлях до поразки. Тільки чіткі усвідомлені й вивірені дії дадуть змогу перемогти. На цьому стою, за таким принципом гартуємо наш колектив, – розповідає Сергій Токарчук. – І це дає результат, який відчутно б’є, в прямому й переносному сенсі, по ворогові.

- реклама -

У жовтні 2017 року за особисту мужність і героїзм Сергій Токарчук був нагороджений орденом «Богдана Хмельницького» ІІІ ступеня, який вручав особисто президент України. Цьогоріч капітан Токарчук, заступник командира одного з найчисельніших підрозділів 14 ОМБр, ровесник Незалежності України, відзначив своє 30-ліття.  А в лютому цього року – 6-річчя служби у нашій Князівський бригаді. І на 7-му році служби впевнено каже, – ані миті не шкодував про обраний фронтовий шлях.  

– Війна – це, всупереч думці багатьох, не кіно зі спецефектами, не героїчний блокбастер, а, насамперед, важка і виснажлива робота, від якої втомлюєшся фізично і психологічно. Але хтось мусить її робити. І ми, військовослужбовці 14-ї  бригади робимо все можливе, аби мирні міста і села України ніколи не дізналися, що таке війна, а українці могли відзначити 30-ліття Незалежності своєї держави безпечно, – наголошує воїн. – А ще війна зводить з людьми, за яких я щиро дякую долі, – справжніми, щирими, об’єднаними єдиною метою і єдиною мрією – перемогти!  

Свою долю у вигляді тендітної, маленької Олі, бойового медика одного з підрозділів 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого, Сергій Токарчук також зустрів на війні. У січні 2018 пара побралася. Ольга і Сергій не одну ротацію пліч-о-пліч виконували завдання за призначенням у районі проведення ООС. А півроку тому в Токарчуків народилася доня Анастасія. І нині в Сергія приємний клопіт – перевезти своїх дівчат у Володимир-Волинський, де дислокується бригада, щоб вони, такі рідні і такі дорогі, були ближче до чоловіка і тата.

Попереду в Сергія та Ольги і в маленької Насті – усе життя і море мрій, які вони неодмінно здійснять. І колись, напевно, розповідатимуть онукам історію свого кохання, народженого на війні. Поєднуючи її з розповіддю про те, як ми перемогли…

–  Ми на своїй українській землі! І перемога неодмінно буде за нами, – спокійно й упевнено каже Сергій. І на якусь мить навіть здається, що з висоти свого зросту він бачить майбутнє…

Служба зв’язків із громадськістю 14-ої ОМБр.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

5 × чотири =