Новини

Боржників за газ більшає

Архів
8 переглядів

Населення області боргує за  природний газ ТОВ «Волиньгаз Збуту» мільйони гривень, а борги продовжують збільшуватися.

За статистичними даними з усіх комунальних послуг за спожитий газ волиняни розраховуються найгірше. Причини – його здорожчання при невисокій платоспроможності населення через низькі пенсії, зарплати, а також тривала процедура припинення газопостачання для боржників.

Найбільше за природний газ боргують споживачі Луцького, Володимир-Волинського та Ківерцівського районів, міст Нововолинська, Луцька та Ковеля. Також перед компанією боргує і державний бюджет за нараховані субсидії, а їх на Волині надано майже 80 відсоткам населення. Збільшення боргів ставить під загрозу стабільне постачання газу для споживачів регіону, а ТОВ «Волиньгаз Збут» не може своєчасно розрахуватись із державним постачальником – НАК «Нафтогаз України» за отриманий природний газ та вчасно замовити необхідні обсяги для подальшого забезпечення газом споживачів.

Невтішна ситуація з боргами характерна й для володимир-волинців, котрі не заплатили за газ кілька мільйонів гривень. Уже понад п’ятьом тисячам споживачів надійшли попередження про відключення від газопостачання, три сотні лишилися без голубого палива. Є споживачі, котрі не заплатили від тисячі і більше гривень, а деякі мають по 20 і більше тисяч боргу.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up