На головну Війна Браслети від дітей на підмогу ЗСУ

Браслети від дітей на підмогу ЗСУ

214

Учні четвертого класу ліцею села Овадне разом із класоводом Іриною Хомик  провели акцію «Придбай браслет – допоможи ЗСУ» й зібрали майже три тисячі гривень. Кошти передали у сільську раду,  яка саме організувала збір необхідної суми для купівлі автомобіля для наших захисників.

– Напередодні останнього дзвоника, який у громаді відбувся 27 травня, ми з учнями, які цьогоріч закінчили початкову школу, плели браслети дружби. Дітей ця справа дуже захопила, тож я запропонувала виготовити такі символічні прикраси на підтримку армії, а також для наших військовослужбовців, які нині виборюють перемогу. Мої учні залюбки підтримали ініціативу та із нетерпінням і завзяттям узялися за роботу, – розповідає вчителька.

- реклама -

З жовтих та блакитних стрічок діти сплели близько ста браслетів. З ними завітали до закладу дошкільної освіти, школи, сільської ради, у магазини й усюди пропонували придбати виріб за символічну плату. Односельці радо підтримали школярів у прагненні допомогти. Так за чотири дні учням вдалося зібрати 2963 гривні, які передадуть на допомогу ЗСУ. Також активні школярі сплели близько 50-ти браслетів, які передадуть нашим захисникам на передову.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

пятнадцять + 15 =