На головну Новини Брати мило продають, а зароблене бійцям шлють

Брати мило продають, а зароблене бійцям шлють

117

Хлопчики-брати Владислав Карабась та Олександр Повзун із села Вощатин щотижня їздять на ринок у Володимир та Нововолинськ, щоб продати власноруч виготовлене мило. Виручені кошти передають на ЗСУ. Про це пише «Буг».

На хлопців, як і нас всіх нас, значно вплинула війна. Брати не могли сидіти без діла, адже хотіли, хоч чимось допомогти у боротьбі з російськими окупантами. Тож згадали, як одного разу були на майстер-класі з виготовлення мила ручної роботи, і взялися до справи.

- реклама -

Щотижня 7-річний Владислав та 10-річний Олександр у вільний час варять різноманітне мило, а на вихідних – їздять на ринок у Володимир або Нововолинськ та продають його. Вартість виробів коливається від 10 до 45 гривень, з яких половину передають бійцям, а половина йде на затратні матеріали та дорогу. За день хлопці вторговують від 200 до 800 гривень. 

Мама дітей Оленка Карабась розповідає, що сконтактували з 14-ю бригадою та дізнались їхні реквізити, тож кошти передають прямо військовим у підрозділ. Уже вдалося переслати близько трьох тисяч гривень. Мають ще 450, але дізнались що бійцям потрібна портативна газова плита, планують трішки дозбирати і придбати її.

Якщо хтось хоче долучитися до хорошої справи або придбати ароматне мило, виготовлене дитячими руками, приходьте у вихідні на ринок або пишіть мамі хлопчиків у фейсбук.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

двадцять − 16 =