На головну Новини Бронік за цукерки

Бронік за цукерки

294

Як допомогти військовим, коли не маєш особливих статків, спеціальних умінь і навичок чи достатньо років, щоб включитися у боротьбу за перемогу? Власний спосіб знайшли доньки волонтерки Інни Путятіної Катя і Ярослава, які започаткували акцію «Купіть цукерку, а я куплю броніка». Виготовляючи власноруч та продаючи солодощі, дівчата уже зібрали кошти на один бронежилет для військових і далі продовжують цю справу.

«Нас надихнув приклад мами, яка постійно допомагає захисникам, опікується переселенцями. Тож я запропонувала сестрі спробувати і собі долучитися», – розповідає Катя. Дівчата наготували льодяників на паличці, запакували їх в індивідуальні пакування, оздоблені синіми і жовтими стрічечками, облаштували з коробки імпровізований лоточок і з ним пішли до міського ринку. Перехожим пропонували купити цукерки за будь-яку зручну для них суму. Найдорожчий наразі льодяник продався за 200 гривень.

- реклама -

Отак, продаючи солодощі на вихідних, дівчата уже назбирали на один бронежилет. Кошти передали Андрію Кандибі, який придбав це спорядження, яке захистить когось із солдатів. «Ми навіть сфотографувалися в ньому. Дуже важкий», – ділиться Яруся. Його мають передати воїну на передову.

Катя зараз навчається в дев’ятому класі, Яруся – в третьому. Молодша сестричка обожнюю малювати, каже, що мистецтво для неї  – це цілий світ. Її малюнки яскраві, наповнені життєрадісними кольорами. Старша ж викладає картини з мозаїки, любить читати, займатися рукоділлям. У вільний час допомагає власникам песиків – вигуляє собак, адже дуже любить тварин. Самостійно опанували ази масажування і навіть думає про те, щоб пов’язати із цим майбутній фах.

Захоплення дівчат – красиві, яскраві і мирні. Але, як і тисячі українських дітей, ці дівчатка зараз найбільше мріють про те, щоб пришвидшити перемогу України, і шукають можливості допомогти у цьому.

У кожної свої мрії на час після перемоги. Яруся хоче поїхати з сім’єю в Карпати, адже усі вони обожнюють подорожі, спільно заощаджують для цього кошти і відкривають для себе красиві й цікаві куточки України. А Катя зізнається: «Найперше – вийду на прогулянку з двома навушниками у вухах. Бо зараз гуляю з одним, аби не пропустити сирену – сигнал повітряної тривоги».

Зараз Катя і Яруся продовжують свою благодійну акцію – роблять льодяники, продають і збирають кошти. І хоч комусь може здатися, що такий «цукерковий» внесок невеличкий в масштабах потреб війни, але насправді саме куплений за вторговані дівчатами гроші бронежилет може врятувати життя ще одному українському захиснику.

Віталіна МАКАРИК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

1 × 3 =