На головну Новини Бронза боксерки Наталії Павловської

Бронза боксерки Наталії Павловської

118

Нещодавно у місті Бровари відбувся чемпіонат України з боксу, участь у якому взяли найсильніші боксери країни у віковій групі до 22 років.

Бронзовою призеркою змагань стала 18-річна володимир-волинка Наталія Павловська, вихованка тренерки районної ДЮСШ Юлії Семко. Тренується дівчина разом із іншими боксерками  на базі спортивного клубу «Любарт».

- реклама -

Боксом дівчина займається три роки. Позаминулого року вона теж здобула третє місце на чемпіонаті України серед молоді. Протягом останнього року поправляла своє здоров’я, а тепер знову повернулась до тренувань – і ось відразу такий чудовий результат. Наталія підтвердила звання кандидатки у майстри спорту, яке отримала позаторік.

«Прийшла вона у бокс разом зі своїми подружками. По суті, її привела до нас чемпіонка України Марія Любух. Тепер вони вдвох і тренуються», – розповідає тренерка Юлія Семко. Такого роду результати на спортивних змаганнях дають додаткові бали спортсменам при вступі до вишів на спортивне відділення. Є відповідне офіційне положення, згідно з яким, на такий привілей мають право члени збірної або ж кандидати у майстри спорту.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

пять × два =