На головну Інтерв'ю БРИФІНГ МІСЬКОГО ГОЛОВИ: 10 мільйонів на «кільце» та іноземні гості...

БРИФІНГ МІСЬКОГО ГОЛОВИ: 10 мільйонів на «кільце» та іноземні гості на День міста

49

У  вівторок міський голова Петро Саганюк традиційно  зустрівся з журналістами  місцевих   ЗМІ і відповів на їхні запитання.

 

- реклама -

   Чим викликане позачергове скликання сесії міської ради? Треба вирішити питання щодо створення медичного комунального підприємства – центру первинної медико-санітарної допомоги. Мали виносити його ще на минулу сесію, але довелося відкласти, що ґрунтовніше вивчити всі нюанси і погодити з місцевими ОТГ. Дійшли згоди, що засновником закладу буде міська рада, а громади делегуватимуть свої повноваження і братимуть участь у співфінансуванні. Такий варіант обрали для того, щоб медикам легше працювалося. Адже чим більше у закладу співзасновників, тим довшою і складнішою є процедура прийняття будь-яких рішень. Створення цього комунального підприємства допоможе залучити додаткові кошти на фінансування з державного бюджету на первинну ланку медицини. Тому вирішили не затягувати, а скликати депутатів позачергово.

 

   Днями Верховна Рада внесла зміни до законодавства, якими заборонила розміщення МАФів і вуличної реклами на тротуарах. Як із цим у Володимирі?  Великої проблеми не маємо, пішоходам вони не заважають. Щоправда, є такі МАФи, які розміщені на шляху комунікаційних тепломереж, але їхні власники запевняють, що готові їх перенести, як буде така потреба. З цим проблем не має виникати, це ж тимчасові споруди. Щодо кіосків на автостанції – ситуація не однозначна, бо земля знаходиться в оренді, хто дав дозвіл на встановлення нових – не зовсім зрозуміло. Будемо з’ясовувати, як можна на це вплинути.

 

   Коли буде завершено ремонт вулиці Устилузької на повороті на Нововолинськ? Мав зустріч з керівництвом обласної служби Автодору, обіцяють незабаром все закінчити, а також нарешті покласти по місту пластикову розмітку. Крім того, буде виділено додатково 10 мільйонів гривень на ремонт кільцевої розв’язки в напрямку Устилуга, бо зараз вона у плачевному стані. На мосту позрізаємо ті тополі, які виросли.

 

   А де ж той обіцяний польський кредит на дороги? Поки не готовий відповісти. Це питання з’ясовує наш губернатор Олександр Савченко, готує запит – де ті гроші, коли їх можна чекати.

 

   Так і залишається незавершеною автопарковка біля собору Різдва Христового. На минулій сесії це питання було зняте з порядку денного, тож чи є шанс, що її завершать до Дня міста? Є нюанси з боку релігійної громади, яка не дає дозвіл на передачу цієї ділянки, побоюється, що там одразу хтозна-чого набудують, а ми ж не можемо витрачати бюджетні кошти на об’єкти, які не належать до міської комунальної власності. Але є і ресурси, і готовність з нашого боку завершити облаштування цієї стоянки, щойно вдасться досягнути згоди з релігійною громадою.

   Чи є шанси, що містяни вже цього літа зможуть відпочивати у рекреаційній зоні біля річки Риловиця, про облаштування якої давно мовиться і навіть виділялися кошти? Зараз ми на етапі погодження документації, як тільки вона буде узгоджена в усіх інстанціях, почнемо освоювати фінанси. Є перша частина  коштів у сумі 400 тисяч гривень, виділених з обласного бюджету. Нам  у цім дуже посприяв народний депутат Ігор Гузь. Але це лише початок, адже об’єкт великий, затратний, роботи по ньому багато.

 

   Уже відомо, які гості завітають до Володимира на День міста? Попередньо домовлено про приїзд іноземних делегацій від міст-партнерів – Цвіккау, Кентшина, Грубешова, Ленчиці. Завітає і радник посла України у Польщі, наш земляк Микола Ярмолюк. Чекаємо на гостей із Коростеня. Привітати місто з ювілеєм також збирається митрополит Вінницький і Барський Симеон.

Віталіна МАКАРИК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

чотири − 3 =