Новини

Брифінг міського голови: 20 відеокамер допомагатимуть бути місту безпечним

Архів
32 переглядів

У вівторок міський голова Петро Саганюк традиційно зустрівся з журналістами місцевих засобів масової інформації і відповів на їхні запитання.

Яку функцію виконують камери спостереження біля залізничного переїзду на вулиці Ковельській? Бо порушники правил дорожнього руху на них не зважають, великоваговий транспорт сміливо прямує у центральну частину міста. Таке питанням цікавить читача газети, який кілька днів тому зателефонував до редакції. Рішенням недавньої сесії міської ради на реалізацію програми «Безпечне місто» з бюджету виділено 100 тисяч гривень. За них буде придбано два десятки камер спостереження, місця облаштування яких обговорили з поліцією. Стара така техніка свій ресурс вже відпрацювала. Заплановано встановити по п’ять таких приладів на Ковельській і Луцькій, по три – на Устилузькій, у парку “Слов’янськім”. Таким чином буде охоплено всі основні перехрестя, крім того вестиметься таке спостереження на вокзалі, на повороті на об’їзну дорогу на Зимнівській Зробити це мають до до вересня цього року, після проведення тендеру. Ці камери демонструватимуть своє зображення на пульт чергової частини поліції, яка й матиме додаткові важелі впливу на порушників.

Читачі нашої газети цікавляться, як з доволі нашумілим ремонтом історичного музею. Бо він у епіцентрі святкування Дня міста, а вигляд такий, що перед гостями соромно. Ми все зробили, щоб залучити на цю реконструкцію півтора мільйона гривень. Кошти є, отож тепер претензії треба висувати до їхніх розпорядників, до тих, хто має їх освоювати. А з останнім у нас справи не на всіх об’єктах ідуть добре, загальний відсоток їх освоєння 64,7. А стосовно музею він нульовий, бібліотеки – 28, художньої школи – 33… Багато тут залежить від керівника, он школа № 1 вже першою прозвітувала про готовність до нового навчального року, хоч директор там молодий, до того ж жінка, якій, здавалось би, важче даються господарські клопоти.

За виділені урядом кошти за сприяння нардепа планується капітальний ремонт плавального басейну школи № 5? Так, недавно стала відома перспектива такої фінансової підтримки. Якщо кошти надійдуть, все зробимо, щоб їх ефективно освоїти. Негоже, щоб такий басейн руйнувався. За посередництвом Ігоря Гузя у перелік об’єктів для такого державного фінансування включено і водогін на вулиці Броварній. Там фірма Коптюка з Нововолинська має почати виконувати ці роботи.

Але цей підрядник, судячи з відгуків у соціальних мережах, має не дуже добру ділову репутацію? Так, ми теж читаємо ці коментарі, однак крім цієї організації, ніхто не зголошується виконувати такі роботи. А їх якість триматимемо на контролі.

Кажуть, до вас нещодавно навідувався гість здалеку – перший секретар посольства України у Китаї? Так, це наш “володимирський зять”, який приїхав до тещі у гості і зайшов і до міської влади. Говорили з ним про можливі перспективи залучення інвестицій у місто, але це тільки на рівні розмови, за словами дипломата, китайці дуже прискіпливо ставляться до таких проектів, найперше до дрібниць прораховують вигоди і віддачу. Наш гість поїхав з родиною відпочивати, пообіцяв після приїзду ще раз зустрітися.

Минулого тижня ви брати участь у засіданні організаційного комітету з підготовки до Дня міста. Залишилися задоволеними? Так, сподіваємося, що це свято буде не тільки не гіршим, а й ліпшим, ніж минулорічне. Оргкомітет розробив насичену програму, що, сподіваюся, буде цікавою і для володимир-володимир-волинців, і для їхніх гостей. А останніх приїде немало. Свої візити вже підтвердили мери міст-побратимів Цвіккау, Голої Пристані, будуть делегації з польських Кентшина, Грубешова. За тиждень, що залишається до свята, ще треба підігнати і ряд робіт з міського благоустрою.

Антоніна МИХАЛЬЧУК.

Коментарі
Теги: історичний музей, Антоніна Михальчук, брифінг, День міста, міський голова, Петро Саганюк, програма "Безпечне місто"
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up