Новини

БРИФІНГ МІСЬКОГО ГОЛОВИ: День виборів і фініш першого кварталу

Архів
10 переглядів

 

У вівторок після оперативної наради міський голова Петро Саганюк звично зустрівся з журналістами місцевих засобів масової інформації і відповів на їхні запитання.

Як і  вся країна, місто у неділю обирало Президента України.  Ці вибори на наших теренах відбулися  нормально, ніяких серйозних конфліктів не зафіксовано. Понад 18 тисяч володимир-волинців прийшли на виборчі дільниці,  а це 66 відсотків від загальної кількості виборців у місті.  Отож , явка  була порівняно висока. За кого голосувати  – кожен  вирішував сам, на мою думку, головним результатом  цих виборів стала  їхня демократичність.

Що приніс  місту перший квартал року? Міський бюджет  перевиконано, додатково  отримали понад чотири мільйони гривень, ще на мільйон гривень його поповнило погашення державної заборгованості  з  акцизного збору. Куди  будуть витрачені ці кошти, вирішуватимуть депутати міськради. А  місць, куди їх варто докласти,  у нас вистачає.  Он виготовили документацію на ремонт спортзалу гімназії, то виявилося, що  передбачених  на  це півмільйона гривень замало, треба значно більше. Можна  буде  додатково якусь з вулиць благоустроїти. Вже заасфальтували  вулицю Наливайка і частину  Богуна. Щодо останньої, то лунає невдоволення, що не  сповна, а лише частково, але  все відразу не можна зробити, ще частину заасфальтуємо восени чи наступного року. Так само  невдоволені  жителі  і району  колишнього танкового полку, це  приватний сектор і його мешканці теж мали б виявляти  зацікавленість. Усі кошти на асфальтування вулиць  не  спрямуєш, є ще і дитсадки, у яких дахи протікають, і ТМО, де приміщення  ремонту потребують, певну  суму треба  використати і на підготовку до наступного опалювального сезону…

Зверталась на оперативній нараді   увага на  парк імені Гагаріна. Чи і його не чекає благоустрій? Нещодавно  «прогулявся» цим  парком, де кинулися у вічі і обдерта стіна  на будівлі плавального басейну, і  велика кількість протоптаних  стежок по всій території, що теж треба  було б упорядкувати. А  у перспективі його дійсно треба привести до порядку, встановити лавочки, прокласти доріжки. Як завершимо зі «Слов’янським», то, можливо, і сюди руки дійдуть.

Так багато було розмов про ремонт історичного музею, якого він конче потребує, але  не помітно, щоб там після зими кипіла робота.  Минулого року освоєно  лише  600 тисяч гривень з  виділеного півтора мільйона.  Потрібно було підкорегувати  проектно-кошторисну документацію,  то тепер вже  заявлено про потребу у 4,5 мільйона гривень. От  і питаєте, куди кошти спрямувати? До того  ж, щоб роботи  кипіли, має бути  й активність керівника,  де вони виконуються. Бо попри  професійні клопоти, він   повинен бути ще й ефективним господарником. А до музею ще  проблему  ворони додають. Знайшовся  було чоловік, готовий попідрізати дерева, де вони   гніздяться, але  згодом і він відмовився, нема кому виконати ці роботи, а з настанням  весни  то вже й запізно.

Весна  –  така пора, коли  варто подбати і про літнє квіткове вбрання  міста. Чи планується його якось урізноманітнити? Побував  нещодавно на нашому комунальгому підприємствіі «Троянда», є у них достатнього  розсади, щоб засадити нею  клумби. На мою думку, проблема не стільки в тім, щоб квіти посадити, а в тім, щоб їх  захистити від своїх же варварів.

Кілька тижнів тому запевняли, що  знайдуть і покарають того, то  вивіз кілька десятків туш свиней на міську околицю?  Відповідь на  це запитання мали би дати працівники поліції.  Наскільки мені відомо, вони  мають  підозрюваного, але  немає 100-відсоткової  доказовості   його вини. Сам  же  власник одного з селянських господарств  заперечує свою причетність до скоєного. Та, сподіваються,  винуватця знайдуть та відповідно покарають.

Антоніна  МИХАЛЬЧУК.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up