На головну Інтерв'ю БРИФІНГ  МІСЬКОГО  ГОЛОВИ: Камери допомогли запобігти пограбуванню квартири

БРИФІНГ  МІСЬКОГО  ГОЛОВИ: Камери допомогли запобігти пограбуванню квартири

53

   У  вівторок міський голова Петро Саганюк традиційно  зустрівся з журналістами  місцевих   ЗМІ і відповів на їхні запитання.

 

- реклама -

   Пів-літа уже за спиною, яка ситуація з підготовкою шкіл до навчального року? Напередодні проінспектував дві школи. У ЗОШ № 2 роботи рухаються до завершення, який тиждень-два – і заклад буде повністю готовий приймати школярів. Відвідав НВК «школа-ліцей» № 3, там не лише завершуються ремонти, а й ведуться роботи зі спорудження спортивного майданчика. Дякуючи сприянню нардепа Ігоря Гузя, діти до Першого вересня отримають чудовий подарунок. Безперечно, хотілося б, щоб такі чудові майданчики мала кожна школа міста. Загалом підготовкою шкіл задоволений.

   Чи встигнуть завершити роботи у сквері біля історичного музею до Дня міста? Просимо Всевишнього про погоду. Будемо максимально використовувати сонячні «вікна», щоб до свята все зробити.

   Дуже красиві ліхтарі встановили у скверах, та чи не розіб’ють їх вандали? Біля кожного ліхтаря сторожа не поставиш. Але є камери, і вони працюють. Дякуючи Андрію Кандибі, розширюємо систему відеонагляду у місті. Днями вдалося перешкодити спробі пограбування квартири у будинку на вулиці Шевченка: камера зафіксувала злочин, міліція оперативно зреагувала, зловмисник не встиг нанести збитків. Ліхтарі ж поставлені не для мене і не для міської ради, а для громади міста. Треба берегти не тільки їх,  а й усе комунальне майно.

   Що ще треба завершити до Дня міста? Лишається багато моментів, які треба вирішувати в робочому порядку. Ідуть дощі, зілля росте швидше, ніж встигаємо його скошувати. Тож перед святом треба буде ще раз все обдивитися, привести до ладу. Покосити, прибрати, воду відвести. Прогноз наразі обіцяє нам на свято гарну погоду, сподіваюся, так воно і буде. Маємо завершити те, що розпочали. Там отець Євген біля церкви Віри, Надії, Любові окремий вхід робить від вулиці Драгоманова, це теж прикрасить цей куточок. Далі будемо думати, що робити з тими деревами у сквері і їхніми «мешканцями»… Займатися є чим, було б бажання і підтримка громади.

   Алею у парку «Слов’янському» виклали красивим візерунком, а асфальт на майданчику від центрального входу в парк так і залишиться порепаним? На перспективу хочемо весь парк «Слов’янський» облаштувати в одній концепції. Це і освітлення, і майданчики для дітей, і бруківка. Але на все одразу коштів не вистачає. Он по депутатських запитах до бюджету пропозицій надійшло на понад сто мільйонів. А щоб завершити парк, не один мільйон гривень знадобиться.

   Крім закордонних, приїдуть ще якісь офіційні делегації на День міста? Наші партнери з Коростеня, з Голої Пристані. Запрошували гостей з Мукачева, наш Ярослав Матвійчук їздив туди. З цим старовинним містом теж маємо багато спільного, хочемо налагоджувати зв’язки.

   Читачі цікавляться: чи можна десь отримати промоційний журнал від газети «День» «Маршрут № 1» про Володимир? У столиці він продається у кіосках з пресою, а місто ж виділяло на нього кошти… Ми не друк оплачували, бо він шалено дорогий, а викупили частину тиражу. Його використовуємо для промоційної діяльності. Кому цікаво – можете звернутися до оргвідділу міськвиконкому і безплатно примірник отримати. Газета «День» розповсюджує журнал по своїх каналах – у більшості обласних центрів і великих міст України, а також за кордоном. Вважаю, це лише плюс, що про наше місто дізнається так багато людей.

   14 проектів до Громадського бюджету подали містяни, які з них найцікавіші? Над цим питанням працює ціла команда, свою думку нав’язувати не буду. Що обере громада – на ті і виділимо кошти.

   На позачерговій сесії прийняли рішення про створення центру первинної медичної допомоги, що далі? Новий комунальний заклад створено у рамках реформи, яку проводить Міністерство охорони здоров’я. Напередодні мав зустріч з керівниками Устилузької та Оваднівської ОТГ, є деякі зауваження, які будуть допрацьовуватися у робочому порядку. Здоров’я людей – це турбота не тільки міської влади, а й територіальних громад, треба співпрацювати, щоб це комунальне підприємство працювало, пройшло ліцензування й уклало угоду з Національним центром здоров’я України, отримало фінансування.

   До слова, нещодавно губернатор Олександр Савченко публічно підписав декларацію з сімейним лікарем, а ви вже зробили це? Поки ні, але збираюся найближчим часом, щойно запрацює наш новостворений Центр надання первинної медичної допомоги. Кого оберу – не скажу: по-перше, ще не визначився, по-друге, не хочу озвучувати конкретні імена, аби інших не образити, бо в нашому ТМО всі лікарі достойні, аби у них обслуговуватися.

 

Віталіна МАКАРИК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

сімнадцять − вісім =