Новини

Брифінг міського голови: клопоти на завершення літа

Архів
23 переглядів

У вівторок міський  голова  Петро Саганюк   традиційно зустрівся з  журналістами місцевих  засобів масової інформації і відповів на  їхні запитання.

  Невдовзі  Першовересень  покличе школярів  за парти.  Скільки  їх  буде у  класах, чи  доведеться  навчатися у дві зміни? У  понеділок  відбудеться серпнева  педагогічна  конференція, і до цього часу  вже  остаточно вималюється  ситуація  зі статистикою нового навчального року.  Очевидно, що  у дві зміни буде  навчання у школі № 2  та гімназії.  Усі  міські навчальні заклади повністю готові  зустрічати своїх  вихованців.  Є лише  затримка  із   завершенням робіт у харчоблоці НВК № 3,але  сподіваюся, що  вона  буде недовгою.

Дорога  дітей до  школи  має бути  ще  й безпечною. Безумовно, для  цього, де треба, поправимо пішохідні переходи. Бродячих собак  недавно відловлювали, але сьогодні  проїжджав містом  і знову зустрів зграю. Що  примітно – у ній  більшість псів з нашийниками,  тобто  домашні, але  чомусь  гуляють  вулицями.  Либонь, знову  доведеться запрошувати  луцьку «Ласку».

   На вулиці Луцькій активно  ведуться ремонті роботи, що  вже  викликали  розголос у  соціальних мережах. Хоч дорога ця державна, але і місту небайдуже, якою  вона буде. Чи задоволені  ви  ходом цих робіт?  На мою думку, робити якісь висновки  ще  зарано. Фірма  «Магістраль» обіцяє, що   виконає  їх  за новою технологією, що,  очевидно, і передбачає вищу якість. Вже  зняли  старий  шар асфальту, вирівнюють полотно,  насипають  шар асфальтобетону, таких  шарів буде  кілька. Зрозуміло, що  кожен ремонт  створює певні незручності. Так  і тут – зверху опинилися   люки від колодязів з комунікаціями, що  викликало  нарікання  водіїв.  Але ж попереджувальні  знаки про ремонт  мають  спонукати до посиленої обережності на такім відрізку дороги. А  у нас  дехто  на своїх автомобілях не  їздити, а  літати звик. Коли  завершится  цей ремонт, це  вже залежить від дорожників. Вони  мають виконати  роботи на дорозі до повороту на Нововолинськ,  прокласти полотно, підняти  бордюри.  Сподіваємося, що  до  початку листопада впораються.

Відшумів  багатьма заходами  фестиваль  «Княжий», хоч не  міський, але дуже  близький до міста.  Чи докладало воно  коштів і зусиль до  проведення  цього заходу?  З  бюджету ми на це не виділили ні копійки.  Допомали  з  благоустроєм території, але  навіть за  використане для цього пальне з нами Заріччя розрахувалося. Вважаю, що  дійство  відбулося на високому рівні, разом  з нардепом брав участь у його  відкритті. Добре, що  фестиваль  був безалкогольним  і  торговельні  заклади  міста з розумінням  віднестися до спеціально  прийнятого рішення міськвиконкому.   І  місце вибрано вдало. Його варто на перспективу  ліпше облагородити, затишний  буде  куточок  і для  таких заходів, і для відпочинку на природі.

   У  вівторок  у місто завітає голова облдержадміністрації.  З  якою метою?  Це  суто робочий візит. Як відомо, Володимир Гунчик тримає  на посиленому контролі  підготовку соціальної інфраструктури до  повернення на  місце постійної дислокації військового  з’єднання. А  також   ситуацію  із  будівництвом 44-квартирного  будинку.  Підготовка  казарм  вже на стадії  завершення,  якщо  там є  з чимось  проблеми, по  можливості  підсобимо.   Сподівалися, що Дня Незалежності  справить новосілля центр зайнятості. Але  підрядники  з  цим не поспішили, роботи  там ще  чимало.  Теж  хотілося б показати  цей об’єкт, замовником якого  є обласна служба зайнятості,  голові ОДА, можливо, він  би  ліпше  підігнав цих будівельників.

  Антоніна  МИХАЛЬЧУК.  

Коментарі
Теги: Антоніна Михальчук, брифінг, міський голова, Петро Саганюк
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up